Kontakt

Chcete mi něco napsat? Můžete využít tento formulář a ráda odpovím.

4 komentáře

 • Renáta Kubicová 3.8.2015 at 10:12

  Dobrý den,
  ráda bych Vám nabídla spolupráci. Jsme česká společnost, zabývající se výrobou vlasové a nyní i pleťové kosmetiky. Ráda bych Vám nabídla nový přípravek k vyzkoušení – testování. Protože Vaše stránky znám, vím, že se zaměřujete hlavně na líčení. Neměla byste zájem vyzkoušet novinku přírodní Bambucké máslo (více na http://brazilkeratin.cz/BK%20BEAUTY%20BODY%20SPA/BK-SPA-Body-Butter-Vanilla-300-ml). Je vhodné nejen na pleť ale i tělo. A co si od spolupráce slibuji? Nezávislou recenzi pro budoucí zákazníky, fanoušky na facebook ale i pro nás/společnost…

  V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.
  Přeji krásný den a zdravím
  Renáta Kubicová
  BK BEAUTY KERATIN s. r. o.
  http://www.brazilkeratin.cz
  renata.kubicova@brazilkeratin.cz

  Odpovědět

 • Gabriela Pokorná 16.8.2015 at 14:30

  Milá Karolíno,
  přijměte mé pozvání na Fashion&Design Festival n. 1 na téma KRÁSA S LEHKOSTÍ, který probíhá ve virtuálním prostoru na http://www.fdfestival.cz.
  Přeji příjemné brouzdání festivalem,
  Gabriela

  Odpovědět

 • Kristýna Šourková 18.8.2015 at 12:48

  Dobrý den slečno Karolíno,

  rádi bychom Vás touto cestou oslovili s nabídkou spolupráce a nabídli Vám BIO přírodní kosmetiku k vyzkoušení. Chceme vybírat kosmetiku spolu s našimi zákazníky a bloggerkami a hledat tu nejlepší kosmetiku, která na českým i zahraničním trhu existuje.

  Je pro Vás tato nabídka zajímavá? Prosíme kontaktujte mne.

  Děkuji předem za odpověď

  S pozdravem a přáním krásného dne

  Kristýna Šourková, DiS.
  Marketing, Zákaznický servis

  Odpovědět

 • Jakub Říha 29.8.2015 at 21:41

  Dobrý den,

  jsem majitelem e-shopu crystales.cz, který se specializuje na prodej a výrobu manikúrních a pedikúrních potřeb převážně ze skla. Jsme spíše menší rodinná firma, která se snaží vyrábět kvalitní výrobky tradičním způsobem, I když jsou naše výrobky na trhu už přes 10 let pod známkou Bohemia Crystal, teprve nedávno jsme spustili oficiální e-shop a rádi bychom se dostali do povědomí naší cílové skupiny. Z toho důvodu momentálně hledáme blogerku, která by byla ochotna udělat recenzi našich produktů (kvalitu provedení, výhody, nevýhody, popř. přímo recenzi e-shopu), nebo i nějakou soutěž. Váš blog mě velice zaujal a myslím si, že je tématicky blízko našemu sortimentu. Pokud byste měla zájem, poslali bychom Vám výběr produktů a zbytek už by byl jen na Vás – chceme nezaujatou recenzi. Napište mi tedy prosím, zda budete mít zájem, popř. vaše podmínky spolupráce.

  Děkuji.

  S pozdravem
  Jakub Říha

  Odpovědět

Přidat komentář