The Body Shop balzám Born Lippy – recenze

the-body-shop-balzam-born-lippy-recenze

Balzám na rty Born Lippy od The Body Shop mě zaujal při nákupech s kamarádkou, takže mě moc potěšilo, když jsem ho o pár týdnů později dostala k Vánocům. Je to jeden z mála balzámu, které se mi kdy líbily, většinou totiž beru tyhle přípravky jako takovou prevenci vysušování rtů a nijak zvlášť se jimi nezabývám. Jahodové Born Lippy jsem si ale zamilovala a mám tu pro vás o tomhle balzámu takové malé info.

Balzám Born Lippy Strawberry

První, čeho si po otevření balzámu určitě všimnete, je jeho vůně. Voní velice sladce, omamně  a intenzivně, přirovnala bych ho asi k jahodovým žvýkačkám Hubba Bubba, které prostě miluji, takže jsem ani k balzámu nezůstala chladná. Na rtech ale zůstává parfemace již slabší, takže se nemusíte bát, že budete vonět už z dálky. Na druhou stranu mi ale vůně přijde strašně návyková, takže pokud si ji zamilujete, chce se vám balzám na rty stále natírat.

born-lippy-prichute

příchutě balzámů Born Lippy

Balení Born Lippy je praktické, víčko se odšroubovává a celý obal působí moc pěkně. Hebká textura je na rtech jemná až sametová, někomu by možná mohla vadit mírná lepkavost. Velice mě potěšilo lehké zabarvování rtů. Mám ráda, když balzám dodá rtům hezkou zdravou barvu, ale na druhou stranu je neobarví příliš výrazně. Born Lippy patří právě do té kategorie balzámů, po kterých rty lehounce zrůžoví, ale zůstanou přirozené. Hydratace je taktéž skvělá, rty jsou po něm jemné a hladké. Jediné co bych vytkla je slabá výdrž balzámu, celkem rychle se setře, ale vzhledem ke všem kladům je to jen malé minus.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

jahodový balzám Born Lippy

Výhody

  • Vůně
  • Hydratace
  • Zabarvování rtů

Nevýhody

  • Výdrž
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

rty bez balzámu a s balzámem

Hodnocení balzámu Born Lippy

Celkově bych Born Lippy hodnotila jako jeden z nejlepších balzámů, s kterými jsem se zatím setkala. Voní fantasticky, na rtech je příjemný a velmi dobře vyživuje a zjemňuje. Často ho využívám i jako doplněk na denní líčení, kdy ráda nosím rty jen lehce zrůžovělé. Našla jsem jen jedno nepatrné minus ve výdrži, která by mohla být lepší. Před koupí bych ale určitě doporučila vůni vyzkoušet, mně je sice mimořádně příjemná, vzhledem k velké výraznosti přesto někomu úplně sedět nemusí. Celkově bych ale Born Lippy za sebe velice doporučila.

2 komentáře

Přidat komentář