Magazín a kontakt

Vítáme vás na Kosmetických trendech!

Magazín lomeno blog vznikl 17. dubna 2012 z klávesnice jedné nadšené milovnice kosmetiky. Od té doby prošel významnými změnami. Především už není psaný pouze jednou autorkou, ale pracuje na něm rovnou několik skvělých redaktorek. Pravidelně ho zásobují svými tipy a triky z oblasti kosmetiky, krásy a zdraví, fotí návody, popisují své zkušenosti, recenzují přípravky a žádná zajímavá kosmetická novinka před nimi není v bezpečí.

Přidejte se do trendy týmu

Pokud i vás kosmetika zajímá a chcete dát o svých postřezích vědět tisícům čtenářů, dáme vám moc rádi prostor na našem webu. Stačí použít formulář níže.

Možnosti spolupráce

Ohledně možné spolupráce s Kosmetickými trendy nás, prosím, kontaktujte prostřednictvím formuláře.

4 Comments

 • Renáta Kubicová 3.8.2015 at 10:12

  Dobrý den,
  ráda bych Vám nabídla spolupráci. Jsme česká společnost, zabývající se výrobou vlasové a nyní i pleťové kosmetiky. Ráda bych Vám nabídla nový přípravek k vyzkoušení – testování. Protože Vaše stránky znám, vím, že se zaměřujete hlavně na líčení. Neměla byste zájem vyzkoušet novinku přírodní Bambucké máslo (více na http://brazilkeratin.cz/BK%20BEAUTY%20BODY%20SPA/BK-SPA-Body-Butter-Vanilla-300-ml). Je vhodné nejen na pleť ale i tělo. A co si od spolupráce slibuji? Nezávislou recenzi pro budoucí zákazníky, fanoušky na facebook ale i pro nás/společnost…

  V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.
  Přeji krásný den a zdravím
  Renáta Kubicová
  BK BEAUTY KERATIN s. r. o.
  http://www.brazilkeratin.cz
  renata.kubicova@brazilkeratin.cz

  Odpovědět

 • Gabriela Pokorná 16.8.2015 at 14:30

  Milá Karolíno,
  přijměte mé pozvání na Fashion&Design Festival n. 1 na téma KRÁSA S LEHKOSTÍ, který probíhá ve virtuálním prostoru na http://www.fdfestival.cz.
  Přeji příjemné brouzdání festivalem,
  Gabriela

  Odpovědět

 • Kristýna Šourková 18.8.2015 at 12:48

  Dobrý den slečno Karolíno,

  rádi bychom Vás touto cestou oslovili s nabídkou spolupráce a nabídli Vám BIO přírodní kosmetiku k vyzkoušení. Chceme vybírat kosmetiku spolu s našimi zákazníky a bloggerkami a hledat tu nejlepší kosmetiku, která na českým i zahraničním trhu existuje.

  Je pro Vás tato nabídka zajímavá? Prosíme kontaktujte mne.

  Děkuji předem za odpověď

  S pozdravem a přáním krásného dne

  Kristýna Šourková, DiS.
  Marketing, Zákaznický servis

  Odpovědět

 • Jakub Říha 29.8.2015 at 21:41

  Dobrý den,

  jsem majitelem e-shopu crystales.cz, který se specializuje na prodej a výrobu manikúrních a pedikúrních potřeb převážně ze skla. Jsme spíše menší rodinná firma, která se snaží vyrábět kvalitní výrobky tradičním způsobem, I když jsou naše výrobky na trhu už přes 10 let pod známkou Bohemia Crystal, teprve nedávno jsme spustili oficiální e-shop a rádi bychom se dostali do povědomí naší cílové skupiny. Z toho důvodu momentálně hledáme blogerku, která by byla ochotna udělat recenzi našich produktů (kvalitu provedení, výhody, nevýhody, popř. přímo recenzi e-shopu), nebo i nějakou soutěž. Váš blog mě velice zaujal a myslím si, že je tématicky blízko našemu sortimentu. Pokud byste měla zájem, poslali bychom Vám výběr produktů a zbytek už by byl jen na Vás – chceme nezaujatou recenzi. Napište mi tedy prosím, zda budete mít zájem, popř. vaše podmínky spolupráce.

  Děkuji.

  S pozdravem
  Jakub Říha

  Odpovědět

Přidat komentář