Žhavé letní kosmetické novinky

Každé léto kosmetické značky přichází s novinkami, které by měly usnadnit líčení v horké, letní dny. Často lze v těchto limitovaných kolekcích najít super objevy, mnohdy však nechybí i totální propadáky. Co patří mezi letošní kosmetické zajímavosti, které stojí za to vyzkoušet a čemu se raději vyhnout?

Tiskátka na obličej

Pro děti i dospělé. Nemáte nadání na kreslení, ale rádi byste obličej ozdobili obrázkem připomínající tetování? Sáhněte po razítkách na obličej od Avonu. Ve vteřině jimi vytvoříte například dokonale tvarované hvězdičky. Velmi hezky vypadá zdobení v oblasti očí a obočí. Pokud se bojíte rozmazání, vykreslete obrázek po obtisknutí voděodolnou tužkou, barvu tak zafixujete a prodloužíte výdrž.

Osvěžující mlhy

Vody ve spreji, které nás během dne osvěží a poskytnou pleti zklidnění, nejsou žádnou novinkou. Co si však můžeme každý rok užít, jsou nové varianty, co se týká parfemací. Máte rádi tropické ovoce? Vyzkoušejte osvěžující mlhu ve spreji připomínající čerstvě rozkrojené mango. Milovnice přírodní kosmetiky mohou sáhnout po verzi plné rostlinných složek, příjemně vonící po osvěžujícím čaji nebo bylinkách.

Makeup a korektor v jednom

Tahle vychytávka letošního roku patří nepochybně mezi další objevy, které zkrátí celý proces líčení. Jde vlastně o makeup, který zastane i funkci korektoru. Můžete ho použít na sjednocení odstínu pleti, ale i na zakrytí tmavých kruhů pod očima nebo různých barevných nedokonalostí. Konzistence je lehoučká, takže ve vysokých teplotách pleť nezatěžuje. Jestliže se rozhodnete během dne skočit do bazénu ani toho se nemusíte bát. Textura je tak lehká, že jí voda neuškodí a váš obličej bude vypadat stále skvěle.

Báze pod rtěnku

V létě po výrazných rtěnkách saháme nepochybně častěji. Není se proto čemu divit, že spousta značek právě teď přišlo s novinkou v podobě báze pod rtěnku, která prodlouží její výdrž a udrží výraznou barvu na svém místě. Dokáže také vyhladit hlubší vrásky a vytvoří tak hladší základ pro rtěnku. Faktem je, že ne vždy tento produkt funguje, jak má. Pokud chcete opravdu spolehlivou bázi, budete se muset plácnout přes kapsu.

Paletky stínů s tiskátkem

Jestli se něco opravdu nepovedlo, jsou paletky, které obsahují tiskátko pro aplikaci očních stínů. I když je myšlenka usnadnit líčení hezká, stěží se jeden aplikátor může trefit na všechny tvary víčka. Zapomeňte tedy na tuto vychytávku a vezměte raději do ruky štětec. Stíny aplikujete rychleji a hlavně, líčení bude vypadat mnohem lépe.

Přidat komentář