Nevšední produkty v dekorativní kosmetice

U každé kosmetické značky lze najít spoustu zajímavých produktů, které se perfektně hodí pro nevšední příležitosti. Makeup je zábava a je příjemné čas od času vyzkoušet něco, co běžně nenosíme. Chystáte se na hudební festival nebo párty s přáteli a chtěli byste nejen líčení, ale i účes vyšperkovat něčím netradičním? Čím zaujmout a přitom se cítit po celý den pohodlně?

Třpytivá pěšinka

Ozdobte rozpuštěné vlasy třpytivým sprejem. Nejlépe vynikne na dokonale rovné nebo naopak cik cak pěšince. Perfektní je také na ozdobení jakéhokoliv účesu. Pokud si se stylingem vlasů příliš nevyhrajete, stačí třpytivým sprejem ozdobit dva obyčejné culíky a trendy účes je na světě.

Kouzelné rtěnky

Chystáte se po celém dni v práci zamířit rovnou na párty a nestíháte se znovu nalíčit nebo jakkoliv svůj makeup upravit? Nedělejte si starosti, stačí promnout rty a ve vteřině bude vaše líčení vypadat mnohem zajímavěji. Jak na to? Wow rtěnky od italské značky Pupa jsou kouzelné. Po aplikaci i během nošení jsou na rtech doslova matné. Stačí však jedno promnutí a na povrch vystoupí zářivá, třpytivá vrstva. Tato rtěnka promění makeup během pár vteřin a navíc nabízí velmi dobrou výdrž.

Pečující báze pupa

Zkrášlující a pečující efekt v jednom? Podkladové báze jsou nezbytné pro pleť, kterou trápí nedokonalosti. Před nanesením krycího make-upu totiž pleť vyrovnají a poskytnou tak perfektní základ pro maximálně bezchybný efekt. Kromě toho, že obličeji dodají lepší vzhled, mohou o pleť i pečovat. Je-li vaše pokožka náročná a potřebuje výživu i v průběhu dne, vyzkoušejte tuto kosmetickou vychytávku dva v jednom.

Tamponky místo odlakovače

Nejde tak úplně o zdobící věc, ale pokud se chystáte na několikadenní festival nebo i dovolenou, rozhodně odlakovací polštářky oceníte. Balení je praktické, velmi skladné a vyplatí se mít je po ruce zejména, patříte-li mezi ty, kteří nevydrží s odloupnutým lakem. Tampónky jsou již napuštěné odlakovačem a můžete je nosit třeba i v kabelce.

Přidat komentář