Nuance perlové sérum – recenze

Francouzská kosmetika Nuance si vydobyla své místo v českých lékárnách i na poličkách našich koupelen téměř světelnou rychlostí a není ani divu. Nabízí hodně muziky zabalené do atraktivních obalů za ne až tak tolik peněz. Dneska se podíváme na jeden pěkný kousek z její produkce, který by vás už svým vzhledem mohl přimět ke koupi. Když si prohlížím fotky, jak to tomuhle krasavci sluší, přiznám se, že chápu, proč jsem se do něj na první pohled zakoukala. Ale (ruku na srdce) byla to šťastná volba?

Nuance perlové sérum s perlami

Co obsahuje perlové sérum od Nuance?

Nuance Caviar and Pearl Absolute Pearl Serum obsahuje přírodní rostlinné extrakty – hnědou mořskou řadu, granátové jablko, spirulinu, chlorellu, jetel, výtažek z květů ibišku a plodů baobabu, extrakt z kaviáru a z perel. Sérum je určené k vypnutí, vyplnění a rozjasnění pleti.

Naunce přípravek mezi perlami

Cena: 849 Kč 

Jaké je perlové sérum Nuance Caviar and Pearl na pleti?

Taky vám sledování proměny perliček na krém přijde tak uspokojující? Za to má sérum rozhodně plusové body! Po zmáčknutí pumpičky se gelové perličky, v kterých jsou uchovány účinné látky, rozpouští do lehké průhledné textury. Sérum nelepí, je spíš mazlavé a na pleti až vodové. Dělá trochu cucky, takže je třeba ho dobře rozetřít. Na parfemaci jsem hodně náročná, nevoní mi skoro nic a tohle bohužel není výjimka. Vůně ale neobtěžuje, je spíše lehká. Na použití je sérum poměrně příjemné a na pleti hezky lehounce chladí. Když ho pořádně rozetřu, docela rychle se vstřebá a na pleti zbude jen lehounká vrstvička s trochou perlových třpytek.

Perlové sérum Nuance nanesené na pleti

Jak funguje Nuance perlové sérum?

Pojďme rovnou k věci. Já mám prostě z tohoto séra pocit, že nic převratného nedělá. Vypadá nádherně, ale ať už měly účinné látky udělat cokoliv, necítím z toho na pleti žádný vypínací ani vyplňovací benefit. Ze slibovaného efektu na mě funguje jedna třetina a to je lehké rozjasnění způsobené třpytivými částečkami perel. A to je málo.

Nuance perly a kaviár recenze

Se séry má mít člověk trpělivost. Dostala jsem ho k Vánocům, takže v tuto chvíli už končím třetí měsíc a bohužel se nedostavilo žádné prozření. Kdyby to bylo moje první sérum, řekla bych si v pohodě, řeší to hlouběji v pleti něco zásadního. Ale mám víc o pár let i vrásek (to zní docela depresivně), mýma rukama už nějaké ty kouzelné lahvičky prošly a neměla jsem ze všech tenhle pocit. Nejsem chemik, takže vám neřeknu, v čem by konkrétně mohl být problém. A proč mi jiná séra sedí víc, ale sedí. Vím jen, že tohle není ono.

Nuance pumpička přípravku

Očekávala jsem zkrátka větší vypínací bombu a z dlouhodobého hlediska nemám pocit lepší pleti. A to je to zásadní. Jsem už k produktům asi přísnější. Nemůžu vám proto s čistým svědomím pochválit něco, co si už příště nekoupím. A Nuance perlové sérum mě nepřesvědčilo. Je to hezká ozdoba, použít ho je docela příjemné, ale moje očekávání se v tomhle případě nepotkalo s výsledkem. Na druhou stranu pokud hledáte něco lehkého a rozjasňujícího, třeba by mohlo být to pravé právě pro vás. Sérum je momentálně v lékárnách Dr. Max vyprodané, což nasvědčuje, že určitě má svou cílovku.

A jak perličky od Nuance sedí vám? 

1 Comment

Přidat komentář