3 tipy na využití izolepy při líčení

Pokud není líčení vaše nejsilnější stránka nebo jste prostě jen příznivkyní nejrůznějších zlepšováků, určitě se vyplatí znát triky, s kterými si můžete vypomoct. Dobrou kosmetickou pomůckou je kupodivu i obyčejná izolepa.

vyuziti-izolepy-pri-liceni

Izolepový peeling

Potřebuje mít perfektně hladké rty, ale absolutně nestíháte? Stačí nalepit izolepu, strhnout a většina nežádoucích šupinek je pryč. Jasně, není to úplně nejšetrnější metoda a určitě je lepší běžně využívat speciální přípravky, ale jako rychlá jednorázová pomoc, proč ne.

Přesné stínování

Kočičí oči s přesnými hranami a perfektní stínování? Tak v tomhle je izolepa naprostá jednička. Kousek pásky nalepíte od vnějšího koutku směrem nahoru a pak už jen přejíždíte štětcem s vybranou barvou stínů. Výsledek bývá opravdu super.

Triviální linky

I při tvoření linek se izolepa stává dobrou pomůckou. Pokud nemáte nejjistější ruku, stačí ji nalepit stejně jako u stínování směrem nahoru od vnějšího koutku a podél ní linku vést. Pak už stačí jen lehce poopravit a krásně rovnou linku máte na světě. Tohle se hodí zvlášť pokud chcete vytvořit výraznější linky a těžko by se vám povedlo udělat zobáčky rovné.

Využíváte někdy izolepu při líčení?

1 Comment

  • Denisa 27.6.2014 at 13:33

    O izolepě jsem už slyšela a párkrát jsem ji používala při aplikování stínů, ale o těch ostatních činnostech jsem ještě neslyšela, takže jsem moc ráda, že jsi nám předala tyto (pro mě nové) informace.

    Odpovědět

Přidat komentář