5 tipů jak využít bílou tužku na oči

Bílá tužka je super univerzální přípravek, s kterým se dají vytvářet divy. Dokáže obstojně nahradit bázi pod stíny nebo rozjasňovač a má nespočet dalších možností využití. Určitě by tak byla škoda ji doma nemít a čas od času si nezkusit něco s její pomocí vykouzlit.

Bílá tužka na oči

V kvalitě bílých tužek na oči jsem zatím nezpozorovala nějaké převratné rozdíly.Tudíž většinou sahám po těch levnějších a nejčastěji u mě končí tužka od Essence nebo S-he. Ta od Essence se určitě dá použít, ale je o něco tvrdší, naopak tužka od S-he dle mého nemá chybu a kreslí se s ní skvěle. Pokud máte radši hodně přirozené líčení, tak je lepší bílou tužku nahradit světlou tělovou, s kterou dosáhnete podobného efektu.

bila-tuzka-na-oci

Pod oční stíny

Použití bílé tužky pod oční stíny je známý trumf, který určitě vytáhněte z rukávu, pokud chcete oslnit zářivou barvou stínů.

Na vnitřní spodní linku

Nanesení bílé tužky na waterline je opět oblíbeným trikem, který zajistí, aby oči vypadaly opticky větší. Jako bonus váš pohled osvěží a projasní.

Pod obočí

Oblasti pod nejvyšším bodem obočí ohromně sluší prozáření a projasnění světlou barvou. K tomu vám může pomoct světlý stín, rozjasňovač nebo právě i bílá tužka.

Do vnitřních koutků očí

I vnitřní koutky očí jsou tím pravým místem pro světlou barvu, která líčení dodá šmrnc. Opět je celkem jedno, co použijete, a pokud je tužka po ruce, nešlápnete s ní vedle.

Nad horní ret

Menší množství světlé barvy kolem výrazně namalovaných rtů vytváří zajímavý kontrast. Bílá tužka je na tenhle post skvělým kandidátem a pěknou rtěnku tak udělá ještě zajímavější.

bila-tuzka-vyuziti

Přidat komentář