AMINTAmed Camomile Paste tónovaná, malý a šikovný pomocník

Není nadto mít vždy po ruce něco, co se rychle vypořádá s náhle vzniklým problém. Kdo má v kabelce, nebo v kosmetické taštičce heřmánkovou pastu od Rosy Graf, ví o čem je řeč. Je to sice
malý, ale o to šikovnější pomocník.

 

Rosa Graf AMINTAmed Camomile Paste

Každý někdy zažil, že nevítaný host v podobě zarudlého pupínku přichází skutečně nezván a v nejméně vhodnou dobu. Když tu ale je, co s ním? Mějte u sebe nevelký kelímek s účinnou kamilkovou, správně česky heřmánkovou pastou, která nejen hojí, ale taky kryje. A to se počítá! Bezvadné je i to, že se šedozelený hutný krém dá a může nanášet i přes make-up.

 

amintamed péče o akné

Pasta primárně cílí zanícená místa a akné. Pleť lehkým vmasírováním velmi rychle zklidňuje, působí lehce antisepticky, vysušuje postižená místa, urychluje hojení, pomáhá mírnit projevy akné a jeho šíření. Účinnými bojovníky proti tomu všemu je mikrostříbro, hojivý heřmánek a měsíčkový extrakt, panthenol a bisabolol. Pokud pupínek dozrál doslova před očima, nebojte se ho opatrně odstranit, nejlépe vydezinfikovanou jehlou píchnout, vymáčknout a pak teprve namazat.

Skuteční chytrolíni si trochu tohoto heřmánkového léčitele dají do co nejmenšího kelímku, který se vejde do každé kabelky. Věřte, že na tento zázrak je skutečně spolehnutí!

Přidat komentář