Ardell umělé řasy a lepidlo LashGrip

Používáte někdy umělé řasy? Musím se přiznat, že já je mám moc ráda a jejich efekt se mi líbí natolik, že je využívám docela často. Pokud už máte řasy trochu víc prozkoumané, asi víte, že jedny z těch nedoporučovanějších jsou řasy Ardell. Měly by být hodně přirozené a stejně tak lepidlo od téhle značky je velmi dobře hodnocené. Konkrétně s lepidlem už jsem zkušenost měla, ale řasy se ke mně ještě nedostaly. Nedávno jsem je konečně vyzkoušela a dneska bych je tu pro vás trochu zhodnotila.

ardell-rasy-a-lepidlo-recenze

Ardell LashGrip lepidlo na řasy

LahGrip lepidlo je bílé, při zasychání se pak klasicky mění na průhledné. V tubičce je ho 7 gramů, což není málo ale snesla bych ho i větší. Na řasách zasychá tak zhruba v rozmezí 30 vteřin až minuty (podle toho jak silnou nanesete vrstvu). To by mohlo být možná trochu rychlejší, ale jsem ochotná přimhouřit oko. Hlavní totiž je, že lepidlo řasy opravdu hezky drží a je příjemné, prostě s ním řasy pomalu ani necítím. Celkově je pro mě asi to nejlepší, co jsem vyzkoušela ( a že toho nebylo málo). Mám ho radši i než jinak velmi oblíbené lepidlo DUO, které sice zasychá trochu rychleji, ale přijde mi, že ve výsledku Ardell řasy lépe drží a je mi příjemnější.

ardell-lash-grip-lepidlo

Ardell umělé řasy

Na Ardell řasách musím vyzdvihnout hlavně to, že většina z nich má průhlednou základnu. Řasy pak není ani nijak zvlášť nutné doplňovat černou linkou a celkově působí daleko přirozeněji. Chtěla jsem vyzkoušet nějaké malinko výraznější, takže jsem sáhla po řasách číslo 117, které jsou v Ardell nabídce spíš jedny z těch hustších a delších. Velké plus je pro mě to, že se řasy krásně ohýbají a tvarují, takže na víčku vytvoří perfektní oblouček, což vypadá skvěle. Na druhou stranu mám i větší mínus – řasy jsou na má víčka příliš krátké. Musela jsem je pečlivě vycentrovat, aby nebylo poznat, že ve vnitřním i vnějším koutku by to chtělo ještě pár řas navíc. Stejně tak mi trochu vadí stejná délka všech řas, což není až tak přirozené. Daleko lépe vypadá, pokud jsou některé jednotlivé řasy trochu kratší.

ardell-umele-rasy

ardell-umele-rasy-117

Hodnocení

Pokud bych to měla nějak shrnout, tak dávám velkou pochvalu lepidlu, které je pro mě naprosto skvělé. Řasy jsem mírně zkritizovala, ale i tak patří k těm lepším, které jsem vyzkoušela. Průhledná základna i lepší tvarování do obloučku je velké plus, přesto bych je doporučila spíš těm, kteří mají trochu menší víčka. LashGrip lepidlo už asi za nic nevyměním, řasy taky nezatracuji, ale příště zkusím vyzkoušet jiný model.

ardell-rasy

ardell-umele-rasy-recenze

ardell-117-rasy-a-lepislo

Máte zkušenost s Ardell řasami? Jak se vám líbí?

Přidat komentář