Aussie péče o vlasy – recenze

Kolem Aussie přípravků na vlasy jsem v drogerii procházela bez povšimnutí. Sice vím, že je to u nás relativně nová značka, takže by určitě stála za pokus, ale zkrátka se mi do ní nijak zvlášť nechtělo. Dávám přednost přírodním šamponům a ani klokánkové obaly Aussie na mě patřičný dojem neudělaly. Když ke mně doputovala kompletní trojka v podobě šampónu, kondicionéru a masky, byla jsem skeptická. Jak to se mnou a Aussie nakonec dopadlo se už dočtete dál ve článku.

aussie-recenze

Aussie přípravky na vlasy

Aussie pochází z Austrálie, což nezapřou exotické ingredience v jejím složení. Přípravky jsou rozdělené do několika řad, které by si měly poradit s různými typy vlasů. Kromě obligátních suchých nebo barvených vlasů najdete i přípravky určené třeba proti neposlušným třepícím se kadeřím. Musím se přiznat, že na Aussie jsem si jednoznačně zamilovala především vůni.  Je úžasně sladká, evokuje mi možná nějakou žvýkačkovou příchuť, ale je především absolutně návyková.

aussie-pripravky-na-vlasy-recenze

Aussie Miracle Moist šampon

Šampon je určený na suché, poškozené a poněkud nešťastné vlasy. Tohle spojení mě docela pobavilo a musím říct, že je trefné! Moje vlasy by označení poněkud nešťastné určitě vystihovalo. Samotný šampon bych hodnotila jako příjemný fajn přípravek. Má onu pro Aussie typickou vůni, takže bych si vlasy myla nejradši třikrát denně. Hezky napění,  hříva je s ním trošku uhlazenější, ale nemusíte se bát zatížení. Neměla bych problém si ho ještě někdy pořídit, zdá se mi jako dobrý šampon s krásnou vůní.

aussie-sampon

Cena: 119 Kč

Aussie Miracle Moist kondicionér

Balzám na vlasy ze stejné řady obsahuje makadamový olej a opět se pyšní krásnou vůní. Vlasy se po něm hezky rozčesávají a jsou o něco hebčí. Přesto ve výsledku nejde o žádný převratný efekt a kondicionéry jsem už určitě potkala lepší a s viditelnějšími účinky. Za mě vede šampon, balzám už bych si znovu nepořizovala.Od přípravku na suché vlasy čekám, že mi předvede trochu víc vyživujících a uhlazujících schopností, aby poškozenější vlasy vypadaly alespoň opticky trochu víc v kondici.

aussie-kondicioner

Cena: 119 Kč

Aussie 3Minute Miracle hloubkový balzám

Hloubkový balzám mě ihned zaujal netradičním obalem. Přípravek se z tuby totiž místo klasického otevírání vytlačuje. Zřejmě mi asi nějak unikla pointa tohoto způsobu, dala bych přednost klasické variantě. 3 minutový zázrak je určený na poškozené vlasy a obsahuje výtažek z australské meduňky lékařské. Určitě je pro sušší vlasy lepší než kondicionér, dělá je totiž výrazně uhlazenější, příjemnější a výsledek je skutečně patrný. Opět potěší krásnou vůní a i vzhledem vlasů, které jsou po něm pěkné.

aussie-3-minute-miracle

Cena: 149 Kč

Aussie přípravky mě pozitivně překvapily. Nejvíc si cením jejich vůně, do které jsem se skutečně zamilovala a zvlášť kvůli ní bych si nějaký ten Aussie přípravek dopřála znovu. Samotná péče o vlasy není špatná a docela mi vyhovuje, i když musím přiznat, že už jsem určitě potkala i lepší výrobky. Přesto šampon a hloubkový balzám můžu doporučit, naopak kondicionér mě úplně nenadchnul.

pece-vlasy-aussie-hodnoceni

aussie-pece-o-vlasy

Máte s touto kosmetikou zkušenost? jak vám vyhovuje?

4 Comments

 • Yuki Etienne 29.12.2015 at 16:11

  Já si teda dnes pořídila šampon, protože mi byl doporučen jako dobrý na každodenní používání (moje vlasy totiž vypadají mastně už jen když si je den neumyju) ale s kondicionéry nemám žádnou dobrou zkušenost, tak jsem ho vynechala. Balzám jsem pro jistotu v obchodě ani neviděla. Musím uznat, že vůně je opravdu skvělá. Není ani moc sladká a z mých zkušeností mi příjde, že ty “svěží” zase tak dlouho na vlasech nevydrží. Tak jsem zvědavá, jakej ten šampon bude “zázrak” :D:)

  Ten text dole na obalu mě docela pobavil, malé nevýznamné plus. 😀

  Odpovědět

 • Nicol 21.6.2016 at 17:53

  Já jsem ti teďka pořídila suchý šampón a taky jsem nadšená.. 🙂 doporučuju 🙂

  Odpovědět

 • Simona 26.7.2016 at 12:39

  Ja ted koupila suchy sampon ,,mega,, ale nevim jak se pouziva presne? Neni tam navod

  Odpovědět

Přidat komentář