Balea – krém na ruce s třešňovým květem.

Krásný den, péče o ruce je pro mě jako rutinní záležitost a bez nějakých okolností vždycky minimálně ráno a večer prostě jdu a namažu si ruce. Nemluvě o tom, že i v autě a v každé kabelce se alespoň jeden krém musí nacházet. Navíc pokud máte produkt, který Vám vyhovuje, krásně voní nebo má třeba jen hezký obal hned je ta péče jednodušší. Teda alespoň pro mě. Takže Vám dneska ukážu právě jeden z produktů, který nejen dobře funguje, ale i krásně voní, hezky vypadá a navíc stojí opravdu pár korun. 

Krém na ruce Balea.


Balea – krém na ruce s třešňovým květem.

Krém jsem dostala už docela dávno jako jeden z dárků od kamarádky. Když jsem si ho chtěla koupit sama do zásoby, bohužel už jsem tuhle variantu v DM nenašla. Podle jejich stránek by ale měli mít ještě druhou s granátovým jablkem a pokud objevím v drogerii alespoň tu, určitě si ji pořídím, protože vůně granátového jablka? Ta se mi celkově v kosmetice hrozně líbí. 

Krém na ruce s třešňovým květem.

Kdybych se měla zaměřit i na celkové balení, tak to je sice o dost menší, než klasické krémy na ruce – má ”jen” 75 ml, ale opravdu stačí na dlouho. Vypadá jako vystylovaná tubička od temperek a moc se mi líbí 😀 Takže poměr cena/ balení/ výkon je bezvadná. Krém je klasicky bílý, má opravdu příjemnou texturu a konzistenci. Je lehoučký, ale přesto hodně výživný. Na rukou se vždy tak hezky rozpustí a krásně se roztírá.

Ve složení má mimo jiné i rýžové mléko, které pomáhá chránit pokožku a hydratovat. A právě hydratace je tu opravdu dlouhodobá. Pokud si namažu ruce před spaním tak jsou ráno krásně jemné, hladké a hydratované, což je i v tomhle počasí žádoucí. Celkově se i dost rychle vsákne, ikdyž mám většinou tendenci si krému dávat docela velké množství. A ta vůně? Opravdové třešňové květy. Přesně tak jako jde cítit z tubičky voní hodně dlouho i z pokožky. Jestli ho u Vás ještě najdete určitě po něm sáhněte, vyplatí se 🙂

Krém na ruce.

 

Krém na ruce značky Balea.

A to je pro dnešek vše. Článek je sice kratší než obvykle, ale jsem ráda, že se s Vámi můžu podělit i o takové produkty. Klidně mi napište jaký krém na ruce máte rádi vy. Ráda se inspiruju 🙂

Pokud se Vám mé články líbí, budu ráda když se stanete pravidelným čtenářem mého blogu, nebo mě začnete sledovat na Instagramu.

Hezký zbytek dne, P.

Přidat komentář