Barevný festivalový makeup – foto postup

Začíná sezóna hudebních koncertů, festivalů a různých srazů, které si chceme užít plnými doušky. Zároveň však chceme vypadat skvěle a třeba i trochu originálně. Co si ale budeme povídat, vysoké teploty dělají své a v kombinaci s vodními hrátkami je nezbytné dát pozor na to, jakou kosmetiku zvolíme. Vyzkoušejte festivalový makeup, který vytvoříte snadno a rychle pomocí kvalitních produktů, které zajistí, že vše vydrží po celý den v perfektním stavu.

Kosmetika a líčení je zábava a právě hudební festivaly jsou ideální příležitost, kdy se můžete odvázat a vyzkoušet to, co běžně nenosíte. Experimentujte a nebojte se zapojit i výraznější barvy. Na ozdobení obličeje využijte tužku na oči nebo tekuté linky, kterými můžete nakreslit drobné tečky nad obočím.

Základem je vždy kvalitní podklad a sjednocení pleti. Nezapomeňte použít alespoň trochu báze a lehký BB krém. Líčení očí nejvíce zaujme, proto mu věnujte největší pozornost.

Začněte vystínováním světle hnědým, neutrálním stínem. Poté naneste vaši oblíbenou barvu. Můžete použít třeba několik odstínů modré, které vytvoří naprosto dokonalý festivalový makeup. Vnější koutek ztmavte, zvýrazní to oči a opticky je zvětší. Pečlivě vystínujte a naneste další odstín na střed víčka.

Vnitřní koutek pak projasněte třpytivým, světlým stínem, který hezky rozjasní. Výrazné líčení se neobejde bez oční linky. Použít můžete jakoukoliv barvu nebo vsaďte na černou klasiku, kterou nikdy nic nezkazíte. Na závěr použijte voděodolnou řasenku a je hotovo.Chcete-li dodat líčení originální a trochu nevšední vzhled, můžete na tváře nakreslit různé ornamenty, kytky nebo třeba drobné hvězdičky.

Pokud si nevíte rady s výběrem těch správných produktů, zaměřte svoji pozornost na Dermacol BonBon stíny. V nabídce mají spoustu barev a nechybí také efektové stíny, které hýří barevnými odlesky a můžete je použít nejen na oči, ale i tváře nebo rty.

3 komentáře

Přidat komentář