Beach perm – diagonální trvalá na vlasy

Nevíte jaký účes zvolit na letní měsíce? Jsou vaše vlasy bez objemu a nechcete je u moře složitě upravovat? Pak je možná právě pro vás vhodná nová přirozená trvalá na vlasy Beach perm.

beach-perm-trvala

Pro koho je trvalá Beach perm vhodná?

Tato nová metoda zvlnění vlasů je vhodná pro každého, kdo touží po přirozených vlnách, větším objemu vlasů, nebo se zkrátka jen nechce zabývat složitou úpravou své kštice. Vyzkoušet tuto trvalou mohou také ty z nás, které jsou zatím nerozhodné, zda si vlnky nechat trvale. U této metody je totiž možné zvolit variantu vln na zkoušku, což znamená, že vám změna vlasů vydrží dva až tři měsíce a poté efekt pomine a vy si můžete vybrat, jestli zůstanete u vlnitých vlasů, nebo se vrátíte zpátky k rovným.

Pro koho se Beach perm nehodí?

I když je Beach perm šetrnější trvalá, stejně se jedná o chemický proces, který se může podepsat na kvalitě vlasů. Proto není tato metoda vhodná pro odbarvené blond vlasy, které už bývají poškozené a křehčí i bez trvalé. Na vlasy, které jsou barveny do tmava se Beach perm může aplikovat bez obav, jen by mezi trvalou a barvením měl být odstup alespoň deseti dnů. Toto ošetření se příliš nehodí ani pro ženy s krátkými vlasy, protože je vytvořeno na zvlnění a získání objemu v délkách vlasů. Nevyhledávejte Beach perm také pokud toužíte po vlnách, ale nechcete zvětšit objem vlasů. Je nutné počítat s tím, že hustota vlasů bude po ošetření opticky i dvojnásobná.

Čím se Beach perm liší od klasické trvalé?

Rozdíl oproti klasické trvalé není ani tak v materiálu, ale spíše v technice. Vlny se místo klasickým horizontálním způsobem natáčejí diagonálně, což zaručuje přirozenější výsledek bez krepatění a nevzhledných kudrlinek. Velké plus je také v možnosti vybrat si z varianty permanentní, nebo z varianty vln na zkoušku, které do tří měsíců vymizí. Vlny vypadají velmi přirozeně a není třeba je ještě nějak složitě upravovat, Prostě umyjete a je hotovo.

Jak trvalá Beach perm probíhá?

Procedura se provádí na mokrých vlasech, takže po příchodu do salonu vám kadeřnice vlasy umyje a poté již začne samotné natáčení vlasů, které je nejdelší a nejsložitější částí celého ošetření. Jednotlivé pramínky vlasů se šikmo nanášejí na různě tlusté papiloty. Aby konečky vlasů nepřišly do styku s trvalou, každý musí být pečlivě zabalen do speciálních papírků. Po natočení vlasů dochází k nanesení permanentní nebo již zmíněné polopermanentní trvalé. Po vysušení vypadají vlasy krásně, a jak název napovídá, připomínají přirozeně rozverný plážový účes.

Je třeba nějaká zvláštní údržba vlasů po trvalé Beach perm?

Výhoda Beach perm je v opravdu velké praktičnosti. Pěkné vlny budete mít, ať už vylezete z vody, nebo jste právě na výletě. Vlnám prospěje foukání difuzérem, ale hezké budou, i pokud je jen necháte proschnout na vzduchu. Přesto je nutná péče o vlasy, která je vyživí a budou vypadat zdravěji. Po každém mytí je vyživujte regeneračními kondicionéry, maskami a zábaly. Prospějí jim i olejíčky do vlasů, které dodají vlnám svěží lesk. Na vhodné olejíčky se můžete podívat zde.

Kam zajít? Kvalitní Beach perm provozují třeba v kadeřnictví Toni and Guy

Cena: Ceny za Beach perm se pohybují kolem 3500 Kč.

Přidat komentář