Benefit krémové stíny Creaseless – recenze

Nedávno jsme si konečně našla trochu času na výběr nových stínů na denní nošení. Předem jsem věděla, že chci stíny krémové, protože jakožto nositelce kontaktních čoček jsou mi daleko příjemnější. No a vzhledem k tomu, že už jsem měla delší dobu zálusk na některý z krásných přípravků od Benefitu, není divu, že u mě skončil krémový stín  Creaseless cream shadow and liner v odstínu Birthday suit a to dokonce už podruhé.  Dnes mám pro vás jeho recenzi společně s fotkami dalších odstínů.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

První dojmy ze stínů Benefit Creaseless

Stíny si mě na první pohled získaly svými obaly. Jak je u Benefitu zvykem, jsou velice stylové, nepřehlédnutelné a jeden pohled na ně vám prostě nebude stačit. Trochu mě jen zklamalo, že byly v parfumerii jejich vzorky zase jednou hrozně dopatlané, což chuť k nákupu zrovna dvakrát nepřidá. Po nanesení odstínů na ruku se ale ukázalo, že jde o krásně pigmentované stíny, takže bylo jasné, že dnes s prázdnou neodejdu. Nakonec jsem se rozhodovala mezi odstínem Birthday suit a Honey bunny. Oba mi přišly na denní nošení skvělé, rozhodlo za mě to, že byl Honey bunny naprosto vyprodaný, takže ke mně putoval Birthday suit.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vlastnosti stínů Benefit Creaseless

Stíny Benefit Creaseless jsou velice jemné a krémové s lehkým třpytem. Jsou určené nejen jako oční stíny, ale mohou se právě díky textuře používat také k tvorbě linek. K tomu budou vhodné ale spíše jen tmavší odstíny. Obdivuhodná je také výdrž stínů, i bez báze vydrží na očích skoro celý den. Aplikace je nejsnadnější klasicky prsty, roztírají se velice snadno a rovnoměrně. Na očních víčkách jsou velice příjemné a vypadají naprosto skvěle.

benefit-stiny-Creaseless-odstiny

Odstíny stínů Benefit Creaseless

Řekla bych, že odstíny stínů jsou zvoleny velice dobře. Běžně u nás najdete 4, ale pokud zapátráte na internetu, určitě najdete i další.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Skinny jeans- hezká výrazná šedá s lehoučkým zlatým třpytem. Tenhle stín je vhodnější na večer, ale pokud máte ráda výraznější líčení, užijete ho i ve dne.

Honey bunny- nejsvětlejší ze stínů a také nejméně třpytivý. Barevně je smetanový s broskvovým podtónem. Pro světlejší typy je to ideální volba na denní nošení.

Birthday suit- béžová barva se zlatými tóny. Opět dobrá volba na denní nošení, velice hezky rozjasňuje a prozáří oči. Tenhle stín jsem nakonec koupila.

Strut- velmi hezká výrazná černá barva. Třpytek v ní moc nenajdete, ale vše vám vynahradí intenzita pigmentace. Vhodná je hlavně na večer.

Odstín Birthday suit

Jak už jsem psala výše, nakonec u mě skončil odstín Birthday suit a nemůžu si ho vynachválit. Oči velice pěkně rozzáří, vypadá velice přirozeně a drží celý den. Je to takový podklad pro další stín, ale klidně ho nosím i samotný.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Cena: Seženete je kolem 500 Kč

Výhody

  • Hezké odstíny
  • Pěkný vzhled na očích
  • Výdrž
  • Textura
  • Balení

Nevýhody

  • Snad jen vyšší cena

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Celkové hodnocení stínů Benefit Creaseless

Stíny Benefit Creaseless mi přijdou naprosto skvělé a ani nevím, co bych jim vytkla. Na očích jsou příjemné, neskutečně dlouho drží, vypadají přirozeně a zároveň luxusně. Pro mě je Birthday suit na den ideální a bezproblémový, jsem s ním maximálně spokojená a už pokukuji po dalších odstínech. Určitě doporučuji.

5bodu

Přidat komentář