Benefit lesk Ultra shines Dancing queen – recenze

Většinu lesků nemám moc ráda. Vadí mi jejich často docela nelibé vůně a samozřejmě klasický lepivý pocit po nanesení. Daleko častěji tedy u mě končí nějaká pěkná rtěnka. Přesto se občas najde lesk, který mě zaujme. Ať už je to tím, že mi výjimečně „nesmrdí“nebo na rtech zkrátka vypadá efektně, takže se mu nedá odolat. Dnes bych vám ráda ukázala lesk od Benefitu Ultra shines Dancing queen, který obě tahle plus má.

benefit-lesk

benefit-lesk-na-rtyObal

Benefit si s obaly přípravků opravdu umí vyhrát, což hodně oceňuji. Musí se nechat, že je lesk opravdu zajímavý. Není nijak přeplácaný, působí spíš klasickým dojmem. Jeho provedení s černým zdobením na mě působí elegantně, aniž by ztratilo něco z pověstného benefitího šmrncu. Co se týče funkčnosti, také nemám co vytknout. Obal je skutečně bytelný a jen tak se nerozbije.

benefit-na-rtyŠtěteček

Víčko se štětečkem se klasicky šroubuje a po dotočení na maximum ještě zaklapne. Co mě docela překvapilo byl fakt, že po odšroubování štěteček automaticky sám vyjede nahoru. Je to docela zajímavá libůstka. Samotný štěteček je docela malý a krátký, rty se tak s ním vymalují za trochu delší dobu, zato ovšem opravdu precizně.

benefit-lesk-stetecekOdstín

Dancing queen je velice přirozená růžovka, která vám určitě sedne, pokud fandíte jen lehce zabarveným rtům. Žádné třpytky se tentokrát také nekonají, co vás ovšem určitě potěší je hodně výrazný lesk, který rty opticky přifoukne.

Lesk na rtech

Ihned po otevření lesku jsem byla okouzlená jeho vůní. Je velice sladká a příjemná, žádný klasický chemický puch, s kterým se často setkáte u lesků v drogerii. Co se týče vzhledu na rtech – vytváří na nich takový sexy vodový efekt, navíc je hodně lesklý, takže rtům i dodá na objemu. Pokud ho nanesete ve větší vrstvě, tak to určitě není úplně bez lepivého pocitu, ale nejde o nic hrozného. Po chvíli, kdy se hlavní vrstva lesku setře, už nelepí vůbec a rty jen zvýrazňuje. Výdrž je spíš slabší, to je určitě minus, setře se docela snadno a protože je odstín velmi přirozený, na rtech ho za chvíli už skoro nevidíte.

benefit-lesk-odstinVýhody

 • Hezký obal
 • Vůně
 • Přirozený odstín
 • Vysoký lesk

Nevýhody

 • Slabá výdrž

Cena: kolem 500 Kč

Benefit Dancing queen patří k mým oblíbeným leskům. Nejde mu upřít, že na rtech vypadá moc pěkně a přirozeně, takže na denní líčení je ideální. Asi budu už vždycky spíš rtěnková, pokud ale zatoužím po lesku, je tohle určitě jeden z favoritů.

4body

2 komentáře

 • Áďa Zbořilová 15.8.2013 at 16:54

  Ahoj:)
  Další super věc 🙂 já lesky moc nemusím no:D,lepí..max můžu od essence :)) ty se ještě dají,ale tyhle jsem u nás možná zahlédla,ale nějak jsem se po nich nekoukala:)

  Odpovědět

  • karol 16.8.2013 at 23:03

   Taky mi hodně lesků vadí:)tenhle je jeden z těch lepších. Od Essence jsem měla kdysi dávno lesk měnící barvu a dost příjemně mě překvapil..za tu dvacku byl hodně fajn 😀

   Odpovědět

Přidat komentář