Benefit rozjasňovač Girl meets pearl – recenze

Rozjasňovače nám pomáhají zvýraznit přednosti našeho obličeje a dodat celému líčení šmrnc. Zajímavě rozzáří vaše rysy a můžeme díky nim dosáhnout luxusního decentního lesku pleti. Samozřejmě jako u každého kosmetického přípravku můžete i u razjasňovačů sáhnout vedle a pořídit si nekvalitní přípravek, který vaší pleti neprospěje. Mám proto pro vás tip v podobě recenze jednoho z kvalitních a slušivých rozjasňovačů Girl meets pearl od Benefitu.

benefit-rozjasnovac-girl-meets-pearl

Pro koho se Girl meets pearl hodí

Vzhledem k nazlátlému tónu tohoto rozjasňovače bych ho doporučila pro středně světlou pleť s nádechem do zlatova, nebo k umocnění třpytu opálené pleti. Neuděláte s ním chybu, ani pokud máte snědší pleť. Pouze pro hodně světlou pokožku s nádechem do růžova bych se přikláněla spíše k jinému odstínu rozjasňovače, jehož tón by byl více narůžovělý nebo by spadal do odstínu slonové kosti. Pokud bych měla navázat na barevnou typologii, kterou najdete tady, doporučila bych ho především nazlátlému jarnímu a podzimnímu typu.

girl-meets-pearl

Balení rozjasňovače Girl meets pearl

Tento rozjasňovač seženete ve velkém a malém balení. Malé je ve vkusné tubě, ke které nemám výhrady, ale více mě potěšilo velké balení, které má zajímavě řešený dávkovač a vypadá velice pěkně. Rozjasňovač se zadním víčkem šroubuje, což funguje bezproblémově.

benefit-girl-meets-pearl

benefit-zlaty-rozjasnovac

Textura rozjasňovače Girl meets pearl

Rozjasňovač od Benefitu je v tekuté podobě, což mi přijde velice praktické. Lépe tak totiž odhadnete, jaké množství jste již aplikovala a nestane se vám tak lehce jako u sypkých rozjasňovačů, že najednou zjistíte, že se blýskáte jako vánoční stromeček. Samotná textura rozjasňovače je velice jemná, působí příjemně a sametově. Pro pleť hotový balzám. Roztírá se snadno a na pokožce vypadá přirozeně.

benefit-rozjasnovac-na-pleti

Vzhled rozjasňovače Girl meets pearl na pleti

Na pleti vypadá rozjasňovač od Benefitu opravdu luxusně. Třpyt je decentní, prozařuje pouze lehce a je tak naprosto vhodný pro denní použití. Samotná barva rozjasňovače přirozeně splyne s pletí a drobné třpytivé částečky pokožku zahalí do jemného zlatého tónu.

benefit-rozjasnovac

Výhody

  • Krásný vzhled na pleti
  • Praktický dávkovač

Nevýhody

  • Vyšší cena
Cena: Kolem 900 Kč

Hodnocení rozjasňovače od Benefitu

Girl meets pearl je další z velice povedených rozjasňovačů od Benefitu, které jsou právem oblíbené pro svůj přirozený a luxusní vzhled na pokožce. Samotný rozjasňovač mě potěšil jemným a hezkým vzhledem na pleti. Doporučila bych ho jako završení decentního denního líčení ale i jako třpytivou tečku večerního looku. Celkově dávám jedničku a doporučuji všem, kteří si zakládají na kvalitních přípravcích a preferují přirozeně smyslné líčení.

5bodu

Přidat komentář