Bezbolestná liposukce – jak funguje?

Slovní spojení „bezbolestná liposukce” patří k nejhledanějším na internetu. Každá žena si chce krásné křivky uchovat co nejdéle, bojí se však klasické liposukce v celkové narkóze. K ostatním zákrokům jsme přitom často skeptické. Kde je tedy pravda? Kterým metodám můžeme věřit?

Výhody neinvazivní bezbolestné liposukce

  • Odpadávají rizika spojená s operačním zákrokem
  • Bez nutnosti hospitalizace a rekonvalescence
  • Nevznikají jizvy
  • Možnost zaměřit se přímo na problémovou partii
  • Možnost ošetřit víc míst než běžnou liposukcí (lékaři si poradí i s povislým bříškem nebo zadečkem)

Bezbolestná liposukce je hovorově používaný termín pro redukci tukové tkáně, která se neprovádí chirurgicky. Laicky řečeno — lékaři nepotřebují skalpel či odsávací kanylu. Využívají se totiž moderní přístroje, které kombinují všechny dostupné možnosti zničení

nevzhledného tuku. Dobrých výsledků specialisté dosahují například s metodou kombinující infračervené záření, elektrostimulaci a ultrazvuk. Liposukci prováděnou touto formou lze klidně přirovnat k pobytu v sauně či k lymfodrenáži. Ošetřované partie se příjemně prohřejí, což v kombinaci s jemnými vibracemi způsobí urychlení odbourání tuku v buňce.

Skutečně to funguje?

Záleží na tom, co si od neinvazivní liposukce slibujete. Během jednoho sezení se nezbavíte polštářů tuku jako u klasické operativní liposukce. Po neinvazivní liposukci je ale objektivně kůže vypjatější a svěžejší. Při dodržení pitného režimu a vhodném cvičení můžete docílit zmírnění tukové vrstvy v podkoží. Efekt tedy není srovnatelný s invazivní formou liposukce, ale při více ošetřeních viditelných výsledků dosáhnout můžete.

Přibližná cena ošetření

Záleží na použité metodě a ošetřovaném místě. Jedno ošetření bříška či boků stojí od 2000 do 4500 Kč, ideální je podstoupit pět opakování. Studia nabízejí výhodné balíčky několika ošetření.

Přidat komentář