Blogerka Lili je Libor?!

Možná vás to zaskočilo, možná o tom ještě nevíte, ale Lili the beauty blogger z blogu freshlili.blogspot.cz skončila. Smazala blog a je nenávratně pryč. Abychom ale začali od začátku…

Je to muž?!

Lili byla skvělá beauty blogerka, obdivovaná mladšími slečny, ale čtená většinou blogosféry. Psala moc hezky, názorně vše fotila a její rady byly opravdu přínosné. Levná kosmetika, vychytávky měsíce, ale i tipy na cvičení mě osobně moc bavily. Jednoho dne ale smazala blog a zmizela. Proč? Lili je prý totiž muž! Vypadá to na Libora. Myslíte si, že to je vtip? No… možná.

Lili končí

Všechno to začalo pod článkem Černé Moory, kde se rozproudila žhavá diskuze. Lili prý o sobě dřív psala v mužském rodě a někomu se podařilo nabourat do jejích složek, kde byly fotky z večírků transvestitů. Drby? Možné to je. Faktem ale zůstává, že si Lili “půjčila” identitu od jedné polské blogerky. Zkrátka si vzala cizí fotky, svoje vlastní nikdy nepoužila, nikdy se neobjevila na žádné blogerské akci a sháněla boty 42. Takže je to jasný. Je to chlap! Nebo taky ne. Jasné ale je, že Lili svým čtenářkám lhala a než aby se omluvila a dostala se pod palbu otázek, raději hodila roky práce za hlavu a zmizela. Mně je to líto a věřím, že nejen mně. Ať už je Lili chlap, trans žena, nebo ne, spoustu lidí ji mělo rádo. Jistě bychom ji měli neméně rádi, kdyby psala sama za sebe. Osobně ráda sleduji i klučičí blogy o kosmetice, koukám na videa trans žen a baví mě a jsou mi sympatické! Pokud se Lili i tak bála negativních reakcí, možná by bylo nejlepší, aby žádnou identitu vůbec nezveřejňovala. To už je ale jen hra na “kdyby”. Snad si Lili založí někde jinde jiný anonymní blog, nebude si už na nic hrát a budeme si k ní moct znovu najít cestu.

Zaznamenali jste zmizení Lili? Jak se na celou kauzu díváte? 

Přidat komentář