BodyBoom tělový peeling – recenze

BodyBoom Original Coffee Scrub, tělový peeling, který tě nakopne

Popisek produktu slibuje tělový peeling, který vaši pokožku zbaví odumřelých buněk a zajistí jí dokonalou hebkost. A věřte, že se vám toho dostane vrchovatou měrou! K tomu přidejte famózní pocit dobití energie a máte raz dva závislost. Ostatně jako na každé dobré kávě.

Lepší než hrnek kafe

Jenže hrnek sebelepšího kafe vás sice nastartuje vnitřně, ale pokožka z toho nemá nic 🙁 Naopak BodyBoom Original ji hydratuje a vyživí, zjemní a zvláční a revitalizuje. Sečteno a podtrženo, je to kromě příjemného pocitu, odbourání toxinů a dobití baterek taky skvělý bojovník s celulitidou. A která z nás to nepotřebuje, že?

Jako dětská prdelka

V uzavíratelném sáčku se tento peeling bezvadně skladuje, nevlhne a uchovává si moc příjemnou kávovou vůni. Pak už stačí vlézt do vany nebo sprchového koutu, navlhčit si kůži a jemným krouživým pohybem masírovat, kde je to třeba. Klidně od dekoltu až po chodidla, senzačně zjemní kolena a lokty. Výsledkem je kůže hebká jako dětská prdelka všude tam, kde peeling dostal prostor.

Pokud vás trápí křečové žíly, masírujte dolní končetiny odzdola směrem nahoru k srdci. Prostě klasika, kterou znají všichni, do nichž se už „křečci“ zakousli.

Debordelizace je nutná

Fakt důkladné opláchnutí je nutné, protože peelingový „lógr“ má tendenci ulpívat v každém záhybu, který promasíroval. Z kůže jde ale snadno a stejně tak z vany či koutu. Platí, že v čím uzavřenějším prostoru se sprchujete, tím snadnější je „debordelizace terénu“. Bez obav, zvládne to každá i každý.

Peelingoví bojovníci

Kromě kávy Robusta se o skvělý výsledek zasloužily zejména blahodárné oleje (hydratace a zvláčnění), vitamin E (redukce stárnutí pleti a pigmentových skvrn), čokoláda (obnova), himalájská sůl (odplavení toxinů) a třtinový cukr (hydratace). Za to vše palec nahoru!

Přidat komentář