Boj proti akné bez antibiotik a kortikoidů

Trápíte se s akné? Já sama se s ním dlouhou dobu potýkala, takže vím, jak těžký je to boj. Zkoušíte všechno. Od nefungujících přípravků z drogerie, přes nejrůznější zaručené přípravky z lékárny, až po antibiotika a kortikoidy. Pleť se trápí a trápíte se i vy. Najít něco, co skutečně zabírá a nemusíte si přitom ničit zdraví drastickými dryáky, je běh na dlouhou trať. Jsem proto moc ráda, že vám v dnešním článku můžu představit novou kosmetickou značku, která se zaměřuje právě na akné. Já sama už mám pleť naštěstí nějakou dobu čistou, ale věřím, že by tip na tuhle kosmetiku mohl pomoci těm, kteří stále ještě s akné bojují.

Kosmetika FaceDeluxe

Značka FaceDeluxe, na kterou se v dnešním článku podíváme, je naprostou novinkou. Jedná se o českou kosmetickou značku bojující proti akné, která se už od začátku svého působení na trhu pyšní velkými úspěchy. Pozitivní reakce se jen hrnou a přibývají také fotky zákaznic před a po užívání přípravků, které dokazují, jak dobře přípravky na akné fungují. I ty nejtěžší formy akné se zmírňují nebo úplně vymizí.

Produkty FaceDeluxe obsahují protizánětlivé přísady a hojivé extrakty. Jsou dermatologicky testované, takže se nemusíte bát podráždění nebo alergických reakcí.

Je vidět, že si tahle kosmetika v boji proti akné opravdu věří. Pokud by vám totiž přípravky na akné nezabraly, garantuje vrácení peněz. Stačí jen stav své pleti průběžně dokumentovat fotkami.

Jak se kosmetika používá?

FaceDeluxe působí proti akné v kombinované formě mycí emulze a krému. Emulze odstraní odumřelé buňky z povrchu pleti a připraví tak ideální prostředí pro aplikaci účinného krému. Poté se nanáší akné krém, který bojuje proti hnisavým ložiskům v pleti, hojí, zklidňuje a hydratuje pleť. Pleť by se měla ošetřovat každé ráno a večer.

Postup aplikace přípravků

 1. Nejdříve se odlíčíte
 2. Aplikujete mycí emulzi
 3. Necháte ji několik minut působit
 4. Emulzi smyjete vlažnou vodou
 5. Pleť vysušíte
 6. Nanesete akné krém

Výrobce upozorňuje, že na začátku aplikování přípravků můžete zaznamenat drobné štípání. Znamená to ale jen, že přípravky začínají fungovat a tenhle pocit by měl brzy zmizet. Stejně tak nepropadejte panice, pokud se na začátku používání stav pleti trochu zhorší. Pokožka se začíná čistit a akné brzy ustoupí.

Podrobné informace o garanci vrácení peněz a složení výrobků najdete na stránkách FaceDeluxe. Zaujala vás tahle kosmetika?

13 Comments

 • Lenka 12.1.2018 at 18:05

  Zaujala, ale pro mě je to drahé 🙁 Nechám si něco napsat od doktorky.

  Odpovědět

 • Mia 12.1.2018 at 18:09

  Hezký článek😊 neznala jsem

  Odpovědět

 • Pavlína Kosinová 12.1.2018 at 18:13

  Já používám již půl roku a jen a jen doporučuji 🙂 Nevěřila jsem, vyzkoušela a už nechci nic jiného 🙂

  Odpovědět

 • Jana 12.1.2018 at 18:32

  Zajímavé, ještě jsem o tom neslyšela. Vyzkouším už mám objednáno 🙂

  Někdo další názor?

  Odpovědět

 • Pavla 12.1.2018 at 20:10

  Tohle neznam. Vyzkousela jsem jinak skoro uplne vsechno a zabrala mi az antikoncepce.

  Odpovědět

  • Iva 12.1.2018 at 21:12

   No vidis.. Ja si to myslela taky, ze mi antikoncepce zabere, jo na chvilku, vysadila jsem kvuli tehotenstvi a je to sileny. Ten FaceDeluxe jsem ted objednala a jsem zvedava, recenze maji fakt skvely a i se to pry muze pouzivat behem tehotenstvi.

   Odpovědět

 • Monika 15.1.2018 at 13:54

  Ahoj holky, tuto kosmetiku mohu doporučit, sama používám už více jak 7 měsíců a jsem nadmíru spokojená. Prošla jsem si vším jako diety, různé přístroje nebo nějaké zinkové a jiné přípravky a nic nezabralo. Myslím si, že FaceDeluxe je opravdu jediný na českém trhu co opravdu funguje.

  Monika

  Odpovědět

 • Martina 22.5.2020 at 11:25

  Dobrý den, používáte Face Deluxe více jak půl roku?

  Odpovědět

Přidat komentář