Pohádkově hladké nohy s bruskou na paty

Proč Popelka utekla před princem, když se jí zul střevíček? Pohádkové vysvětlení známe – všechna kouzla by po půlnoci pominula. Co když to ale všechno bylo tak trochu jinak? Problém mohl být o dost prostší a o to víc ze života. Představte si, že jste na nádherném plese v krásných šatech, stojíte před fešákem vašeho srdce, najednou se vám zuje bota a vy zjistíte… že jste nepoužila brusku na paty! Stará, ztvrdlá kůže se krčí, kam se jen podíváte. Zazvonil zvonec a pohádky je konec. Teď musíte vzít nohy na ramena, doma zapojit elektrický pilník nebo brusku a vzít to pěkně od podlahy – tedy od paty.

Bruska na paty

Teď už ale vážně – proč zrovna bruska na paty? Pokud se o paty pravidelně staráte, určitě víte, že je to docela dřina. Obyčejné pilníky se hodně rychle ztupí a cesta k hladkým nohám je s nimi zdlouhavým a náročným procesem. Takže to chce stroj! Oproti šmrdlání obyčejným pilníkem to ekektrický pilník na paty nebo bruska zvládnou během pár vteřin. Hladká chodidla jsou na světě a popraskané paty minulostí. Já si tyhle elektrické pomocníky cením hlavně za to, že oproti různým rašplím a nožíkům jsou šetrné a bezpečné. Starou ztvrdlou kůži odstraní, ale zároveň nehrozí, že se pořežete. Lepší brusky mají už i akumulátor, takže nemusíte stále dokola kupovat baterky.

Ty nejlepší brusky se pyšní i různými vychytávkami. Například volbou rychlosti, kterou můžete regulovat podle svých potřeb, možností měnit hlavice, nebo dokonce LED světlem, které vám pomůže zaměřit, kde je kůže ztvrdlá.

Tip: Dávejte si pozor na brusky a pilníky, které nemají odpovídající výkon. Vámi vybraný přístroj by měl mít dostatečné otáčky a výkon, aby byl schopný se ztvrdlou kůží pořádně zatočit.

Kde brusku na paty koupit?

Na kvalitní brusky na paty a elektrické pilníky se zaměřuje třeba online drogerie Xantea.cz, která dováží výrobky z Anglie a Německa. Jejich bruska si podle recenzí vede skvěle a tahle drogerie z Německa nabízí  i spoustu zajímavé kosmetiky.

Používáte brusku? Šlapou vám díky ní princové na paty? 🙂

2 Comments

Přidat komentář