Catrice korektor Camouflage Cream

Znáte Camouflage Cream od Catrice?  Tenhle korektor je v poslední době hodně populární a stává se téměř nezbytnou výbavou každé kosmetické taštičky. Ani já jsem neodolala a pustila se do jeho zkoušení. Dneska bych vám o něm  v rychlé recenzi ráda řekla něco bližšího.

CATRICE-KOREKTOR

Catrice Camouflage korektor

Camouflage je krémový korektor, který se možná zpočátku zdá trochu tužší, ale ve spojení s pokožkou taje a textura se hezky zapracovává. Jeho hlavní výhodou je určitě hodně dobré krytí. To je skutečně spíš vyšší a zakryje jak výraznější kruhy pod očima tak i nějakou tu nedokonalost. Minusem je pro mě balení, černý obal je sice hezký, ale od korektoru se velmi rychle ušpiní a šroubování víčka je zdlouhavé.

catrice-camouflage-cream-recenze

Odstíny

Najdete ho ve třech provedeních – 010 Ivory, 020 Light Beige a 030 Rosy Beige. Odstíny jsou celkově povedené, nejsvětlejší je pro mě úplně skvělý. Možná hodně světlé bledulky by uvítaly ještě o něco světlejší barvu, ale pokud se korektor dobře zapracuje, dá se použít téměř na každého.

catrice-camouflage-cream

catrice-camouflage-cream-010-ivory

Krytí a vzhled na pleti

Krytí je vážně na jedničku. Pokud jste příznivkyní opravdu dobře sjednocené pleti, tak budete z tohoto korektoru nadšená. I moje výraznější kruhy pod očima zvládá prakticky úplně vyzmizíkovat. Jediné, co bych mu vytkla, je mírné zalézání do vrásek. Jinak ale na pleti vypadá celkem pěkně.

catrice-korektor-pred-a-po

Cena: 75 Kč

Hodnocení

Tenhle korektor prostě musím doporučit. Pokud vám vyhovuje vyšší krytí a padne vám odstín, určitě vás nezklame. Hodně kladně hodnotím i jeho cenu, dle mého by stál klidně i za násobně víc. Poslední dobou stále víc přicházím Catrice na chuť. V sortimentu téhle značky se opravdu dají najít poklady. Proto je taky velká škoda, že není úplně všude dostupná a pro někoho tak může být problematické se k ní dostat.

catrice-korektor-recenze

catrice-kremovy-korektor

Máte zkušenosti s tímhle korektorem?

Přidat komentář