Catrice stíny Intensif eye

Catrice Intensif eye stíny se ke mně dostaly úplnou náhodou. V regálu mě zaujal třpytivý zlatý stín s lákavou nálepkou new. Samozřejmě jsem si ho chtěla z blízka prohlédnout a najednou ups. Spadl mi na zem. Sice jsem si ho původně příliš kupovat nechtěla, ale za svoje průšvihy si každý musí nést odpovědnost, takže jsem se vydala k pokladně. Podrobně jsem si ho prohlédla až doma. Zbyla ho sice jen asi půlka, ale krásná barva a zlatý třpyt nezklamaly. Krátce na to jsem neodolala a pořídila mu brášku. Dnes jsem tu s jejich rychlou recenzí.

catrice-intensif-eye

catrice-stinyCatrice Intensif eye

Stíny jsou ručně vyráběné, vysoce pigmentované a mají unikátní mramorový efekt. Při suché aplikaci jsou odstíny jemné, na mokro se barvy zintenzivní.

Stíny se pyšní označením wet and dry, takže se dají použít buď klasicky nebo i na mokro. V obalu vypadají hezky, ale bohužel už z prvotní zkušenosti je jasné, že balení moc nevydrží. Samotné stíny jsou spíše sušší, nečekejte úplné máslíčko. Na druhou stranu po nich stačí přejet prstem a naberete slušnou vrstvu přípravku. Pigmentace taktéž není marná, barvy jsou poměrně intenzivní. Bohužel ale nemají moc velkou výdrž a snadněji se setřou a zbudou z nich jen třpytky, takže to chce bázi. Nanášení bych doporučila pomocí plochého přírodního štětce nebo prstů, se syntetickým chlupatým štětcem si příliš nerozumí. Co se týče aplikace na mokro, tak tu jsem zatím nezkoušela. Jde o krok navíc a se stíny se dá slušně pracovat i při klasickém nanášení.

catrice-stiny-intensif-eye

IMG_2527

catrice-ostiny-stinu

Odstíny Catrice stínů

Stíny naleznete v několika různých zajímavých odstínech, barvy mají vždy takový ten lehce žíhaný efekt, takže rozhodně nejsou nudné. Já si vybrala světlý stín 030 Vanilla Sky a zlatý 080 Please Gold The Line. Světlý stín 030 je perleťový s trochou zlaté. Na to, že jde o tak světlou barvu, je jeho pigmentace opravdu slušná. Je měkčí než druhý stín, obsahuje drobounké stříbrné třpytečky a hezky projasňuje líčení. Vytkla bych mu asi jen slabší výdrž, jinak je moc příjemný. Zlatý stín 080 je o něco sušší, za to má ale nádhernou barvu – takhle má vypadat zlato! Jinak je trochu prašnější a najdete v něm větší zlaté třpytky. Kvalitativně je dle mého výš světlý stín, víc mě ale asi baví právě zlatý.

Cena: 95 Kč ( Dají se sehnat i zlevněné na příjemnější částku.)

liceni-catrice

liceni-catrice-stiny

liceni-catrice-zlate-stinyHodnocení

Intensif eye stíny se mi opravdu líbí. Jsou moc pěkné a dá se s nimi vytvořit hezké líčení. Trochu bych si rýpla jen do výdrže a stíny by mohly být trošku měkčí a méně prášit. I tak jsou ale dle mého velice povedené a neměla bych problém s přikoupením dalších odstínů. Catrice si u mě tímto opět zpravila reputaci a po horší zkušenosti s paletkou jsem tentokrát spokojená.

Jak se vám stíny líbí? Taky už jste si něco koupili kvůli své „šikovnosti“?

Přidat komentář