Catrice stíny Liquid Metal – recenze

Nové zářivé stíny Liquid Metal mě ihned zaujaly. Stojan se značkou Catrice zkoumám docela často, je to pro mě taková vyspělejší ségra Essence s podobně příjemnými cenami. Jakmile jsem tedy tuhle zářivou nadílku mezi sortimentem Catrice zpozorovala, musela jsem je trochu blíž prozkoumat a k mému překvapení mě ani po bližším seznámení s testery nijak nezklamaly. Domů se mnou putovaly rovnou dva odstíny a dnes bych je ráda představila i vám.

catrice-metalicke-stiny

Liquid Metal obal

Balení stínů je jednoduché a dává vyniknout samotným zářivým odstínům. Na drogerii je určitě slušně provedené. Co bych ale vytkla je samotná funkčnost balení, stíny se mi někdy trochu hůř zavírají. Není to nepřekonatelný problém, ale minus určitě. Co bych naopak pochválila je vkusný vzhled samotných stínů, zvlněný reliéf vypadá působivě.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Catrice stíny Liquid Metal

Nebudu vás napínat a rovnou přiznám, že Liquid Metal pro mě patří mezi top stíny z drogerie. Pigmentace je slušná a stíny opravdu velmi hezky září. Nečekejte nějakou hodně poddajnou texturu, stíny jsou spíše sušší, takže se možná setkáte i s mírným opadáním pod oči. Nedá se ale mluvit o nějaké hrozné prašnosti. Nanesené stíny vypadají moc pěkně, výrazně a líčení rozzáří. Na drogerii jsou opravdu hodně slušné.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Catrice Liquid Metal odstíny 010 a 040

Musím přiznat, že při výběru odstínu jsem měla co dělat, aby u mě neskončily skoro všechny. Vážně se mi málokdy stane, že by se mi odstíny tak trefily do vkusu. Nakonec jsem z čistě praktického hlediska vybrala odstín 010 Look Me in The Ice, metalický světlý stín totiž maximálně upotřebím při běžném líčení. 040 Under Treasure je pro mě taky nutností, je to velmi pěkná kombinace béžové, hnědé s kapkou zlaté, což je barva, která mi naprosto sedí. Oba odstíny teď běžně používám a zatím tedy naprostá spokojenost. Snad mě jen mrzí, že jsem štětcem tak rychle zničila pěkný reliéf stínů, takže už na pohled nevypadají tak pěkně.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Výhody

Sytá pigmentace

Pěkné odstíny

Zářivý vzhled

Nevýhody

Opadávání pod oči

Cena: cca 100 Kč

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Za sebe můžu tyhle stíny doporučit. Odstíny jsou skvělé a líčení s nimi vypadá moc hezky. Catrice mě tímhle počinem hodně příjemně překvapila a určitě to u mě nebyly poslední stíny z téhle kolekce.

liquid-metal-odstiny-catrice

Jak se líbí tyhle stíny vám?

Přidat komentář