CC krém Max Factor – recenze

max-factor-cc-krem

Mánie BB krémů pokračuje CC krémy a slyšela jsem, že už jsou dokonce i DD. Můj názor je, že na asijské BB krémy zatím nic nemá, ať už se to tedy jmenuje jakkoliv. Rozhodně si nemyslím, že by je překonaly právě CC od Max Factor nebo od Clinique, které se teď u nás na trhu objevily. Na druhou stranu mě ale CC od MaxFactor, který jsem pro vás nafotila, docela příjemně překvapil, takže si určitě zaslouží místo ve článku.

Co je to CC krém

Na úvod jen ve zkratce k CC krémům. Zkratka znamená Colour Correcting a měly by být vlastně vylepšenou verzí BB krémů. Jejich krycí schopnost by tedy měla být větší, ale i péče o pokožku kvalitnější. No jsem docela zvědavá, jak se s tím značky poperou a upřímně doufám, že nedojdeme až k ZZ.

CC krém od Max Factor

CC krém od Max Factor by měl být spojením úspěšného krycího make-upu Xperience s pečujícími látkami jako je výtažek z okurky, šípku a rakytníku. Příjemné plus je pak SPF 10. V drogerii jsem viděla jen 3 odstíny, které jsem vám nafotila, ale na internetu jsem jich našla dokonce  5 (v drogerii chyběl odstín 40 Fair a 60 Medium). Už v úvodu jsem psala, že mě tenhle CC pozitivně překvapil. Odstíny totiž nejsou špatné a moje první dojmy tak jsou docela příjemné. CC se dobře roztíral a má opravdu příjemnou parfemaci.

cc-max-factor

Odstíny CC krému Max Factor

V drogerii jsem narazila na odstíny 50 Natural, 75 Tanned a 85 Bronze. Mrzí mě, že neměli 40 Fair, který jsem následně dohledala na internetu. 50 Natural je pro mě sice nositelný, ale stále je trochu tmavší, takže bych po něm sáhla až v létě. Odstíny mají béžový teplejší podtón a působí poměrně přirozeně. Určitě by měly průměrné pleti úplně v pořádku padnout. Je škoda, že jsem nemohla vyzkoušet Fair, protože ve třech představených odstínech prostě nenajdete nic pro úplné bledule.

cc-krem-max-factor-odstiny

Výhody

Přirozené odstíny

Dobré roztírání

Parfemace

Nevýhody

3 základní odstíny nepadnou hodně bledé pleti

Na asijské BB kvalitou stále nedosahuje

4body

Přidat komentář