Chanel řasenka Inimitable Maskara – recenze

Řasenku Chanel Inimitable už nějaký ten měsíc používám, takže dřív než s ní skončím, bych ještě ráda stihla menší recenzi. Myslím si totiž, že se jedná o kvalitní a zajímavou řasenku a byla by tak škoda se o ní tady nemínit. Musím říct, že původně mi úplně nesedla. Ne že by se mi nelíbil vzhled řas, to určitě ne, ale mám poměrně citlivé oči a nějak jsem si na ni pocitově nemohla zvyknout. Na chvíli jsem ji tedy odložila a vrátila se k ní až za nějaký čas. K mému údivu už mi po druhém vyzkoušení na řasách vůbec nevadila a byla mi i docela příjemná. Takže bych po téhle zkušenosti podotkla, že i kosmetice je někdy prostě třeba dát druhou šanci.

chanel-inimitable-hodnoceni

chanel-rasenka-inimitable

První dojmy z řasenky

Inimitable Maskara je klasická chanelovská kráska v nadčasovém elegantním balení. Obal se mi opravdu moc líbí, takhle by podle mě měla řasenka vypadat. S čím mám malinko problém je snadné poškrábání zlatého prvku na řasence, to se bohužel při nošení v kabelce stává a trochu to pak kazí dojem. Naopak se mi zamlouvá vyražené logo na víčku řasenky, takové detaily na jinak jednoduchém balení mám ráda . Samotná řasenka je po otevření uhlově černá, neparfémovaná a má moc pěkný ale i praktický kartáček.

chanel-rasenka

chanel-inimitable-recenze

Kartáček řasenky

Kartáček řasenky je užší, trochu protáhlý a gumový. Tenhle typ kartáčků mám asi nejradši. Nemusíte se bát, že byste si s ním umazala celá víčka, jak se to může stávat majitelkám kratších řas u objemnějších kartáčků. Řasy také v pořádku oddělí a obalí.

chanel-kartacek

chanel-kartacek-rasenka

Řasy po řasence Chanel Inimitable Maskara

Inimitable Maskara řasy opravdu krásně prodlužuje. Už po prvním přejetí vypadají daleko delší a výraznější. Objem také docela ujde, i když se úplně nevyrovná výraznému prodloužení. Řasenka se také snaží řasy oddělit, přesto je ale občas mírně slepí. Není to nic hrozného, ale nemůžu určitě říct, že by vůbec neměla tendenci slepovat. Co ale opravdu nedělá jsou žmolky, ani se nedrolí. Oceňuji také velmi pěknou výraznou černou barvu. Na řasách vydrží v pořádku celý den a s odličováním také nemám problém.

chanel-inimitable

Cena: kolem 700 Kč

Výhody

  • Hezký obal
  • Výrazné prodloužení řas
  • Sytá černá barva
  • Nedrolí se ani nedělá žmolky

Nevýhody

  • Občas lehce slepuje
  • Vyšší cena

Celkové hodnocení Chanel Inimitable Maskara

I když mi řasenka nebyla na poprvé na očích úplně příjemná, rychle jsme se skamarádily a teď patří k mým oblíbeným. Líbí se mi na ní hlavně opravdu výrazné prodloužení řas a krásně sytá černá barva. Řasy jsou po ní také takové lehké a rozhodně nemají sklon se drolit, což mi na hodně řasenkách vadí. Na druhou stranu bych ale neřekla, že jde o nějak převratnou řasenku, které se nic nemůže rovnat a určitě je možné najít i levnější varianty, s kterými budou řasy vypadat podobně. Inimitable Maskara je zkrátka taková elegantní klasika, která splní, co má a je už na vás, jestli si zamilujete její design nebo hezké prodloužení řas.

 

Přidat komentář