Čím chránit vlasy při fénování, žehlení a kulmování?

Říkáte si, že vlasy příliš často tepelně neupravuje, a proto jsou pro vás speciální přípravky na ochranu zbytečné? I když nepoužíváte žehličku nebo kulmu, přes to asi občas sáhnete po fénu. I ten má velmi vysokou teplotu, která může nevratně uškodit. Speciální přípravky na ochranu nezatěžují a poskytnou také péči, díky které budou vlasy vypadat zdravější.

vlasy-chranene-pred-teplem

Diamantový olej pro dokonale uhlazený účes

Vlasům ulevíte i tím, že urychlíte dobu, po kterou je tepelně upravujete. Olej pro foukanou od značky Redken pomáhá zkrátit dobu sušení a uhladí strukturu vlasového vlákna. Olej nezatěžuje a dodá vysoký lesk. Jeho další výhodou je, že usnadní následnou tvorbu účesů. Oceníte jej tedy nejvíce při přípravách na společenskou akci. Diamond olej GlowDry můžete použít nejen při fénování, ale i při žehlení nebo kulmování.

Krém na vyhlazení krepatých vlasů

Zápasíte každé ráno se zkrocením vaší hřívy a sníte o uhlazeném a elegantním stylingu? Vyzkoušejte ochranný krém, který má zároveň i vyhlazující účinky. Krém hloubkově obnoví vlasové vlákno a zkrotí i ty nejvíce nepoddajné a krepaté vlasy. Pokud se rozhodnete místo žehlení použít kulmu, lokny budou krásně pružné a lesklé.

Spreje pro častou tepelnou úpravu

Sprej je klasická a nejčastěji používaná forma ochrany proti nežádoucím účinkům tepelné úpravy. Schwarzkopf Professional Osis + Flatliner,dokáže ochránit do 200 °C. Redukuje drobné, poletující vlasy a zabraňuje nežádoucímu krepatění. Obsahuje proteiny z hedvábí, které zanechají uhlazený vzhled. Pšeničné proteiny se zase postarají o to, aby byl vlas vyživený a jemný. Sprej nastříkejte těsně před tepelnou úpravou.

Podobně pracují produkty značky Alcina a řada Style. Jejich nový sprej ochrání vlas dokonce až do 230 stupňů, zabraňuje nadměrnému poškození a lámavosti. Složení je odlehčené, takže se nemusíte obávat ztráty objemu.

alcina-ochranny-sprej-na-vlasy

Profesionální kosmetika

Alterna patří ve světě vlasové kosmetiky mezi nejoblíbenější značky. Jsou-li vaše vlasy poškozené a hodně namáhané, je třeba jim dodat pořádnou dávky výživy. Sprej z řady Bamboo Smooth obsahuje extrakty z organického bambusu, které mají posilující účinky a dodávají pružnost. Ve složení najdete také Kendi olej, který pro změnu vyživuje a chrání proti poškození. Aplikujte jej do suchých vlasů a poté můžete upravit podle potřeby.

Přidat komentář