Co je to Hypoxi

Pokud se vám stále nedaří zhubnout sportem ani vylepšením jídelníčku a pomyšlení na liposukci se vám příliš nezamlouvá, je možná právě pro vás vhodná nová inovační metoda Hypoxi.

Co je to Hypoxi?

Hypoxi je unikátní technologie vylepšování postavy vhodná pro muže i ženy všech věkových kategorií. Jedná se o tři přístroje založené na principu vakua a působení podtlaku a přetlaku spojeného s nenáročným cvičením.  Metoda je to u nás zcela nová a zatím je od zákazníků velmi dobře hodnocená. Hlavní výhodou oproti neinvazivním liposukcím je přirozenější úbytek přebytečného tuku, dobré působení na celulitidu a napomáhání k celkovému odzdravení organismu.

Jak pracují přístroje Hypoxi?

Vacumassage

Tímto přístrojem celá terapie začíná. Jedná se o neoprenový oblek, do kterého se oblečete, následně dojde k odsátí vzduchu z obleku a k masáži, která vám rozproudí krev a zahřeje pokožku. Celá procedura trvá 20 minut a slouží k odvedení škodlivin z těla a k připravení vašeho organismu na jeden ze dvou přístrojů, které již slouží k spalování tuku. Vacumassage opravdu efektivně nastartuje lymfatický oběh.

Hypoxi Trainer

Tento přístroj je zaměřen na spalování tuku z bříška, boků a stehen. Jedná se o velkou kopuli, v které probíhá střídání přetlaku a podtlaku během vašeho cvičení. Do kopule si lehnete tak, že máte venku pouze hruď a hlavu, obsluha vám dá nohy do speciálních šlapek, na kterých po dobu procedury pomalu šlapete. Přestože se jedná jen o velmi nenáročný pohyb, právě díky střídání podtlaku a přetlaku je umocněn na maximum a dochází k rychlému odbourávání tuků. Přístroj vám navíc zahřeje pokožku na optimální teplotu, která vede při pohybu k vyhlazování celulitidy.

Vacunaut

Ideální procedura pro spalování nebezpečného břišního tuku. Opět dostanete neoprenový oblek a následně budete pomalu chodit po pásu, jehož rychlost si nastavíte podle svého uvážení. Nejedná se tedy o žádnou náročnou aktivitu, ale vaše cvičení bude díky technologii maximálně efektivní.

Je Hypoxi opravdu účinné?

Zatím se skutečně jedná o jednu z nejlepších technologií hubnutí za pomoci přístrojů. Od zákazníků je chválená a úbytky jsou viditelné. Navíc dochází k spalování nebezpečného tuku obalujícího orgány. Procedura vás také detoxikuje, vylepší činnost cév, odstraňuje otoky, aktivuje lymfu a zrychluje metabolismus. Problém vidím v tom, že je nutné chodit ze začátku alespoň dvakrát týdně na hodinu ošetření.  Což se citelně prodraží. Pokud už si tedy s hubnutím nevíte rady a Hypoxi si finančně dovolit můžete, určitě vyzkoušejte.

Cena:  Například 10 kombinovaných terapií (to znamená ošetření Vacumassage a ošetření jedním z dalších dvou přístrojů podle vašeho výběru) stojí cca 10 000 Kč. Přičemž alespoň ze začátku je ideální chodit na ošetření dvakrát nebo třikrát týdně.

Přidat komentář