Deodoranty ve spreji, které opravdu fungují?

Nevyhovuje vám deodorant, který aktuálně používáte a chtěli byste vyzkoušet něco nového? Nemáte zkušenost s variantou ve spreji a přemýšlíte nad tím, jaké výhody přináší? Nechte si poradit a vyzkoušejte ověřené produkty, které opravdu fungují.

Proč dát přednost deodorantu před antiperspirantem? Antiperspiranty slouží zejména k tomu, aby omezily pocení. Deodoranty oproti tomu fungují hlavně proti zápachu. Faktem je, že potit se je přirozený proces a nikdy mu úplně nezabráníte. Při zvýšené námaze nebo ve velkém horku se zkrátka potíme. Díky správným pomocníkům však můžeme alespoň udržet tělo bez nepříjemného zápachu. Komu by se nelíbilo svěže vonět i při zvýšené aktivitě?

Důležité je, nanášet jej vždy na čistou pokožku. Vyhnete se tak jakékoliv nepříjemné reakci a zajistíte, aby sprej mohl co nejlépe fungovat. Jestliže deodorant použijete během dne na již zpocené tělo, účinek nebude stoprocentní.

Jaké jsou výhody spreje?

  • Jeho použití je praktické a rychlé.
  • Oproti tuhému deodorantu nehrozí, že vám na oblečení zanechá fleky.
  • Okamžitě se vstřebá a povrch kůže lehce zmatní, což je v případě vysokých teplot velmi příjemné.

Borotalco

Máte-li rádi klasickou, pudrovou vůni, tuto značku si zamilujete. Nejen, že krásně voní, zároveň i skvěle funguje. Můžete se na něj spolehnout i při sportu. Přes velmi intenzivní vůni je stále dostatečně jemný, aby nechal vyniknout váš oblíbený parfém.

Bourjois

Značka, pod kterou jste možná zvyklí hledat dekorativku, nabízí i pečující produkty. Bourjois deodoranty jsou úžasné. Nemusíte s nimi používat parfém, voní naprosto nádherně a intenzivně. Na výběr je ze spousty variant, které připomínají sexy večerní nebo naopak svěží, květinové vůně.

Dove

Klasika, která nikdy neomrzí. Můžete sáhnout po typické Doveparfemace nebo zkusit něco nového. Za zkoušku stojí svěží okurka, šťavnatý grep nebo zklidňující aloe vera.

Oriflame

Pokud chcete něco cenově velmi dostupného, podívejte se do nabídky značky Oriflame. Najdete zde nejen dekorativní a pečující kosmetiku, ale také celou kategorii deodorantů včetně řad zaměřených na sport.

1 Comment

Přidat komentář