Dermacol Aroma Ritual krémy na ruce

Znáte řadu Aroma Ritual od Dermacolu? Pokud ano, tak  doufám, že se mnou budete souhlasit, že jde o přijemnou tělovou kosmetiku, která si mezi drogerkovým sortimentem vede slušně. Hodně mě proto potěšilo, když jsem se dozvěděla, že se nabídka rozrostla o tři krémy na ruce. Dva z nich jsem dostala k otestování a dnes bych vám ráda předala svoje dojmy.

dermacol-kremy-na-ruce

Aroma Ritual krémy na ruce

Jak už jsem psala výš, krémy najdete ve třech variantách. Můžete si vybrat z vůně belgické čokolády s pomerančem, černé třešně nebo hroznů s limetkou. Já jsem testovala právě čokoládu s pomerančem a černou třešni. Krémy by měly zanechat pokožku vláčnou a jemnou bez pocitu mastnoty. Plusem je určitě velmi příznivá cena 59 Kč.

dermacol-cokolada-cerna-tresen

Dermacol krémy na ruce

Obaly krémů se mi moc líbí. Jsou to klasické pěkně barevně provedené tuby se zaklapujícím se víčkem, což funguje tak, jak má. Hned po otevření krému vás praští do nosu vůně. Ta je poměrně výrazná a je jenom na vás, zda hodně provoněné kosmetice fandíte. Na druhou stranu na rukách vůně intenzitu ztrácí a stává se spíš lehčí.

Krémy nejsou nijak zvlášť hutné a pěkně se roztírají. Opravdu po nich nejsou ruce zamaštěné, což beru jako velké plus. Ve složení najdete příjemné pečující látky, ale musím dodat, že i parabeny a silikon. Hydrataci bych hodnotila jako střední a u obou krémů srovnatelnou. Pokud máte problém s hodně vysušenou pokožkou, tak by to chtělo asi těžší kalibr. Pro běžnou pleť a každodenní potřebu je to zase dle mého dostačující.

dermacol-kremy-cokolada-tresen

dermacol-pece-o-ruce

Aroma Ritual Belgická čokoláda a pomeranč

Oranžový krém voní spíš po pomeranči, čokoláda v něm alespoň pro mě není moc zřetelná. Obsahuje pomerančový olej, vitamin E a panthenol, za což palec nahoru. Díky vůni bych ho označila za osvěžující a příjemně povzbuzující krém.

dermacol-kremy

Aroma Ritual Černá třešeň

Černá třešeň je mi svou vůní ještě o něco příjemnější než pomeranč. Obsahuje extrakt z květů třešně v kombinace s panthenolem a glycerinem. Velmi dobře se hodí i k péči o okolí nehtů a nehtovou kůžičku.

dermacol-aroma-ritual-kremy-na-ruce

Celkově bych krémy hodnotila kladně. Jsou příjemné, ruce udržují jemné a vyživené.

Jak se nové krémy zalíbily vám?

Přidat komentář