Dermacol báze pod řasenku Lash Booster

Do drogerií v poslední době přibyly zajímavé přírůstky – konkrétně se jedná o báze pod řasenku. Lákají na zesílení účinku řasenky, větší objem a délku řas. Ke mně doputovala na vyzkoušení báze Lash Booster od Dermacolu, poctivě jsem ji otestovala a dneska bych vám ráda předala své postřehy.

dermacol-lash-booster-rasenka

Lash Booster

Bílá řasenka by se měla nanášet v jedné až dvou vrstvách. Měla by řasy perfektně oddělit, maximalizovat jejich objem a délku a podpořit tak účinek řasenky. Plusem je také její schopnost o řasy pečovat díky obsahu glycerinu a arabské gumy. Je bez parabenů a parfemace.

DERMACOL-LASH-BOOSTER

dermacol-baze-pod-rasenku

Dermacol báze pod řasenku

Báze vypadá jako klasická řasenka s tím rozdílem, že je čistě bílá. Řasy celkem hezky odděluje, nedělá žmolky ani jiné nešvary. Minusem naopak možná bude to, že musíte černou řasenku následně nanést opravdu pečlivě, aby některé řasy nezůstaly bílé. Při jedné vrstvě řasenky je skutečně poznat, že řasy na oku, na které byla aplikovaná báze jsou výraznější. Při více vrstvách se rozdíly začínají trochu stírat, na druhou stranu ale báze udrží i při více vrstvách řasy celkem slušně oddělené.

dermacol-bila-rasenka

dermacol-lash-booster-baze

dermacol-lash-booster-recenze

Cena: 229 Kč

Hodnocení

Jsem ráda, že se báze pod řasenku zařadila do sortimentu drogerií. Jde sice o krok navíc a rozdíl není až tak závratný, ale efekt vidět je. Pokud líčení ráda chvilku věnujete a chcete opravdu krásné řasy, tak se vyplatí bázi doma mít. V případě, že se líčit moc nestíháte, asi by to pro vás bylo zbytečné. Já bázi poslední dobou používám, přijde mi, že se mi díky ní prakticky vůbec neničí řasy a líbí se mi jejich výraznější vzhled.

Používáte bázi pod řasenku nebo vám to přijde zbytečné?

Přidat komentář