Dermacol BB cream 8 in 1- recenze

BB krémy jsou beze sporu hitem poslední doby.Jejich úspěch odstartoval hlavně známý BB krém od Garnieru, který upozornil na tyhle šikovné přípravky mohutnou reklamní kampaní.  Abych pravdu řekla zmíněný BB krém od Garnieru mě úplně nenadchl a podobné reakce jsem slyšela od více lidí, přesto jsem si ale díky němu uvědomila, že bych BB krém padnoucí mé pleti velice uvítala. Mám totiž relativně zdravou pleť , takže na denní nošení určitě ráda prostřídám make-up s BB krémem a dopřeji tak pleti hydrataci. Proto jsem byla nadšená, když se ke mně dostal BB krém od Dermacolu 8 in 1 Beuty Benefit Glow v odstínu Natural, který jsem vyzkoušela a mám tu pro vás jeho recenzi.

dermacol-bb-krem-8in1

dermacol-bb-recenzeCo BB krém 8 in 1 slibuje

Slibů BB krému 8 in 1 není již podle názvu málo a samozřejmě tím vzrůstají i nároky na přípravek. BB krém láká konkrétně na hydrataci, sjednocení tónu pleti, zakrytí nedokonalostí, rozzáření, regeneraci, zklidnění, zlepšení pružnosti pleti a ochranu před slunečním zářením.

Cena: BB krém 8 in 1 stojí kolem 270 Kč, levně ho seženete třeba tady.

Složení Dermacol BB krému 8 in 1

Přípravek obsahuje kyselinu hyaluronovou a vitamin E, tedy vítané složky každého krému. Naopak v něm nenajdete parabeny ani silikony, což opět chválím. Potěší vás i ochranný faktor 30, který poměrně spolehlivě chrání před slunečním zářením. Přípravek by měl být také bez parfemace, ale lehkou vůni jsem na pleti cítila. Je poměrně neutrální a opravdu slabá, takže bych v ní žádný problém neviděla.

Balení přípravku BB krém 8 in 1

Balení BB krému si mě získalo na první pohled. Nenechte se zmást neonově růžovou krabičkou, samotný přípravek má spíše tmavě růžový obal. Za to ale velice vkusný. Pro mě je to přesně ten typ balení, na který bych ráda nepřetržitě sahala.

dermacol-bb-clanek

dermacol-bb-odstin

Nanášení BB krému 8 in 1

Nanášení BB krému je asi největší problém tohoto přípravku. Konzistence je velice lehoučká, takže jsem si nejdříve říkala, že bude aplikace velice snadná. Ze začátku to opravdu jde dobře, ale na některých oblastech má bohužel BB 8 in 1 tendenci tvořit mapky. Takže se musí opravdu důkladně roztírat a nanášet spíše v menších vrstvách. Po pečlivém rozetření se mi ale vždy podařilo dosáhnout jednotného vzhledu pleti.

Vzhled BB krému 8 in 1 na pleti

Po zmíněném důkladném rozetření přípravku a eliminaci případných mapek bych hodnotila vzhled BB krému na pleti velice kladně. Skvělý je odstín Natural , který je hodně přirozený a pro mou světlou pleť naprosto super. Přípravek je na pleti velice lehký a s pokožkou hezky splývá, což je přesně to, co od BB krému očekávám. Nemám moc ráda BB, které jsou hutné a silně krycí na úkor hydratace pleti. To už se dá srovnat s nošením make-upu. Pokud po BB krému sáhnu, očekávám přesně to, co představuje BB 8 in 1. Určitě splňuje výraznější hydratace pleti, lehké barevné sjednocení a pokožku zklidňuje. Výdrž krému na pleti je průměrná, kolem 5-6 hodin, pak je třeba vrstvu obnovit.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pro koho se BB 8 in 1 hodí

BB krém 8 in 1 se určitě hodí pro sušší pleť bez výraznějších nedokonalostí, která potřebuje hydrataci a lehké sjednocení. Matnější pleti bych ho ale také neodpírala, protože i tento typ pleti samozřejmě potřebuje hydrataci, takže v kombinaci s pudrem by neměl být problém. Kyselinu hyaluronovou ocení  i starší pleť, generačně bych tedy zaměření neupřesňovala. Právě díky zmíněné lehkosti textury krém BB 8 in 1 pleť sjednocuje jen jemně a nebude tedy úplně to pravé pro problematickou pleť s nedokonalostmi, která si žádá vyšší krytí.

Výhody

  • Lehká textura
  • Po rozetření hezký jemný vzhled na pleti
  • Slušivý odstín Natural
  • Složení s kyselinou hyaluronovou

Nevýhody

  •  Tvorba mapek při nanášení
  • Výjimečně se při nanášení můžete setkat i se žmolkem

Hodnocení BB krému 8 in 1

Přes problematické nanášení bych hodnotila BB krém 8 in 1 kladně. Hezký odstín Natural je zatím jeden z nejlepších odstínů BB krémů pro světlejší pleť a samotný vzhled BB krému na pleti je po pečlivém rozetření velice jemný a nenápadně hezký. Pleť hydratuje velice dobře, zaznamenala jsem i zklidnění pokožky a mírné zjemnění. Tvoření mapek při nanášení je samozřejmě větší minus, ale pečlivým rozetřením se tento problém řešit dá a jinak je BB krém 8 in 1 podle mého názoru dobrý hydratační a lehce sjednocující BB krém za příznivou cenu.

Přidat komentář