Dermacol BB Wash krém – recenze

BB mánie pokračuje! Pokud se vám tedy protiví, dnešní článek asi nebude nic pro vás. Musím říct, že mě zatím nijak zvlášť neomrzely. Pod tímhle názvem si ale představím spíš jen tónovací krém, takže když jsem uviděla novinku od Dermacolu BB Wash, nejdřív jsem úplně nechápala, ale byla jsem na tenhle přípravek hodně zvědavá. Dnes bych vám ho ráda představila trochu blíž.

dermacol-bb-wash

Dermacol BB Wash

Pod pojmem BB Wash se skrývá název Beauty Benefit Cream Wash. Jde vlastně o multiaktivní mycí krém s kyselinou hyaluronovou. Nejedná se tedy o žádný tónující krém, ale o odličovací přípravek, který by měl mít oproti klasickým odličovadlům spoustu dalších předností. Konkrétně by se měl pyšnit celou osmičkou funkcí ( čistí, odličuje, tonizuje, osvěžuje, hydratuje, regeneruje, zklidňuje, rozzáří). Je určený pro všechny typy pleti, plusem je pak složení bez sulfátů.

dermacol-krem-bb-wash

Obal

Přijde mi, že se jedná o přípravek s docela pěkným obalem. Bílá a růžová kombinace působí sympaticky a neměla by nikoho urazit. Víčko je jednoduché a bezproblémové.

DERMACOL-BB-KREM

Vůně

BB Wash není úplně bez parfemace. Voní ale spíš jen jemně trochu sladce a řekla bych, že i příjemně. S vůní nemám problém.

Aplikace

Krém má hezkou světlounce růžovou barvu. Po nanesení na navlhčený obličej a promasírování prsty vytváří jemný náznak (tentokrát již bílé) pěny. Následně se odstraní vlhkým tampónem. Aplikace je pro mě trochu minus, jsem totiž od micelární vody zvyklá, že mám make-up odstranění jedním tahem. S krémem ale musíte prsty masírovat a až následně použít tampón, takže je to delší. Sice je uvedeno, že odstraňuje i oční make-up, ale na to ho vůbec nepoužívám, upřímně nevím, jak bych si s ním poradila řasenkou a radši tedy použiju micelárku.

DERMACOL-MYCI-BB

Pleť po BB Wash

Oproti aplikace je vzhled pleti po BB Wash jasné plus. Po micelárce mám pleť prostě jen odlíčenou, zatímco po tomhle mycím přípravku je nejen odlíčená, ale působí i vyživená, zkrátka jako kdybych už použila krém. Mojí sušší pleti to vyhovuje skvěle, sice většinou ještě krém použiju, ale přijde mi, že bych ani nemusela. Potvrzuji tedy hydrataci i to, že pleť vypadá rozzářenější a hezčí.

Výhody

  • Hydratace pleti
  • Jemná vůně
  • Hezký vzhled pleti

Nevýhody

  • Delší aplikace

Cena: 100 Kč

Celkové hodnocení

Dermacol BB Wash mi přijde jako příjemný přípravek. Skvělý pro vás bude především, pokud máte sušší pleť a vyhovuje vám, když odličující přípravek i hydratuje. Neříkám, že je to nějaký naprostý must have, na to je pro mě aplikace až moc dlouhá, ale hezkým vzhledem pleti po odlíčení vás určitě může zaujmout.

4body

Přidat komentář