Dermacol bělící krém Whitening face cream – recenze

V dnešním článku bych vám ráda představila jednu zajímavou novinku od Dermacolu. Jedná se Whitening face cream – denní a noční bělící krém na obličej. Musím se přiznat, že jsem zatím v drogerii moc bělících krémů nepotkala, jde tedy o takový můj první pokus s tímhle typem přípravku. Krém už delší dobu testuji, takže se vám pokusím v dnešní recenzi předat svoje dojmy.

dermacol-beici-krem

Bělící krém Dermacol Whitening face cream

Nová bělící řada Dermacolu se skládá z čistícího gelu s mikroperličkami, krému na ruce a právě denního a nočního bělícího krému. Whitening face cream se snaží zabránit nadměrné pigmentaci pokožky, urychluje její bělení a napomáhá redukci pigmentových skvrn. Zároveň chrání buňky před volnými radikály a hydratuje. Obsahuje Beta-arbutin, dipalmitát kyseliny kojové, vitamin B3, extrakt z granátového jablka a pečující olivový a makadamiový olej.

dermacol-krem-na-beleni

Obal

Obal je kombinací bílé a růžové, barevně taková sympatická klasika, na kterou jste u Dermacolu zvyklé. Naopak trochu jiný je materiál, není plastový ale kovový, takže se obal promačkává, což sice ke konci nevypadá úplně pěkně, ale máte jistotu, že z tuby dostanete veškerý krém.

dermacol-krem-proti-pigmentovym-skvrnam

První dojmy

Krém je bílý a nijak zvlášť hutný, spíš lehčího charakteru. Poměrně výrazná je jeho vůně, která je docela dlouho cítit i z obličeje. Silným vůním moc nefandím, takže tohle je pro mě minus. Ihned po nakrémování mi přijde, že trochu lepí. Na druhou stranu se zase docela rychle vstřebává a pleť mi nijak nedráždí a pokožka po něm působí vyživená a hydratovaná.

dermacol-krem

Výsledky bělení

Krém jsem chtěla vyzkoušet hlavně kvůli pihám, které mi po létě na pleti zůstaly. Většinou mi postupně v zimě vyblednou, ale říkala jsem si, že by nebylo špatné proces trochu urychlit. Určitě jsem nečekala, že bych měla do pár dní všechny pigmentové nedokonalosti pryč, takže jsem tomu dala čas a koukala po menších změnách. V tomhle ohledu je těžké přesně říct, jak moc krém zafungoval. Důležité ale je, že nějaké výsledky má. Prakticky veškeré pihy už mi postupně vybledly, což normálně bez jakéhokoliv přípravku určitě trvá déle.

Cena: 299 Kč

Výhody

  • bělení není bez výsledku
  • nedráždí pleť
  • hydratuje

Nevýhody

  • silná vůně
  • lepivý pocit po nanesení

Celkové hodnocení

Bělící krém od Dermacolu mě pozitivně překvapil. Nesedí mi sice jeho silná vůně, na druhou stranu jsem ale opravdu pozorovala vliv na urychlení bělení. Pleť taky docela slušně hydratuje a až na prvotní lepivý pocit je příjemný, nijak nedráždí a pokožku vyživí. Nemůžu posoudit, jak funguje na větší pigmentové nedokonalosti, ale s drobným popraškem pih postupně úspěšně zatočil.

4body

2 Comments

Přidat komentář