Dermacol Iconic Lip – TOP novinka nebo propadák?

Jestliže patříte mezi milovníky produktů na rty, určitě vám neunikla poslední žhavá novinka, která se nedávno objevila v regálech drogerií. Značka Dermacol opět překvapila. Připravili si rovnou celou kolekci rtěnek. Máte rádi vysoce pigmentované barvy? Syté odstíny, které dokonale zvýrazní rty a dodají jim plnější objem? Přesně tyto vlastnosti mají Dermacol Iconic Lips.

dermacol-rtenky-iconic-lip

Rtěnky v jumbo tužce?

Tento produkt zaujme již na první pohled a to zejména svým balením. Dermacol pojal jejich poslední novinku velmi prakticky. Pokud nosíte rtěnky často, jistě víte, že bez konturovací tužky to zkrátka nejde. Nejen, že s jejich pomocí dodáte i nevýrazným rtům tvar, dokáží také výrazně prodloužit celkovou výdrž. Na jednom konci Iconic Lips proto najdete konturovací tužku, která ladí s odstínem rtěnky na druhém konci. Perfektní nápad, který vám ušetří čas, peníze i místo v kabelce.

dermacol-nove-rtenky-recenze

Barevná škála se Dermacolu také povedla. Na výběr je sice jen z šesti barev, ty však uspokojí nároky všech. Nechybí oblíbené nude odstíny, které jsou velmi populární. Jste-li naopak milovnice spíše výrazných barev i zde si přijdete na své. Nechybí totiž klasická červená, který ladí ke světlé i tmavší pleti.

Jak na to?

Konturovací částí precizně vykreslíte tvar rtů. Konzistence je příjemněkrémová, ale na druhou stranu není až příliš měkká, aby se vám tuha během kreslení příliš rychle opotřebovávala. To stejné platí pro širší část, která nahrazuje klasickou rtěnku. Krémová textura se v okamžikurozplyne na rtech, vyhladí je a zbytečně nezvýrazní nedokonalosti.

dermacol-iconic-lip-recenze

Výdrž?

Jelikož jde o krémovou konzistenci, rozhodně od nich nečekejte výdrž, kterou nabízí například matná konzistence. Zůstanou na povrchu a do rtů se nevpijí. Jakmile si tedy dáte menší svačinku, jde barva pomalu, ale jistě dolů. Velmi vysoká pigmentace se postará o to, aby rtěnky vydržela v perfektním stavu zhruba tři až čtyři hodiny.

dermacol-odstiny-rtenky-na-rtech

Jaký odstín vybrat?

Pokud jste zvyklé na tmavší barvy, nebojte se vyzkoušet rovnou nejtmavší tmavě vínovou nebo červenou. Jestliže se rtěnkami teprve začínáte, sáhněte naopak po nejsvětlejších barvách. Ve chvíli, kdy se naučíte nosit světlé odstíny, aniž byste měly pocit, že se musíte neustále kontrolovat, můžete přejít na výraznější.

Přidat komentář