Dermacol neonové laky Neon Glow – recenze

Neonové barvy tohle léto opravdu vedou. Pokud jste se jim zatím vyhýbala, určitě se po nich ještě jednou podívejte. Možná přijdete na to, že pokud se to s nimi nepřehání, jde o příjemnou a svěží změnu. Kromě oblečení jsou zářivé barvy k vidění na doplňcích, ale postupně rozzářily i líčení a teď už se představily dokonce v odstínech laků na nehty. Dnes bych vám ráda ukázala laky Neon Glow od Dermacolu, které nabízí širokou a zajímavou paletu neonek.

dermacol-neonove-laky

Dermacol Neon Glow

Řada Neon Glow vás potěší nabídkou pěkných neonových barev za příznivou cenu. Celkově se mi odstíny moc líbí. Nechybí mezi nimi světlejší jásavé kousky, které se budou zamlouvat milovnicím ostrých neonových barev. Najdete zde ale i temnější varianty vhodné pro každého, kdo si na příliš zářivé barvy zatím úplně netroufá. Když jsem si vybírala barvy laků, zvolila jsem od každého typu právě jeden lak. Nakonec jsem si tedy odnesla jedovatou zelenou, která bude vypadat skvěle, až se trochu opálím. Na běžnější nošení  pak lépe využiji temnou námořnickou modrou.

dermacol-neon-glow-zelena-modra

Laky jsou samozřejmě všechny výrazně zbarvené, takže před jejich použitím určitě nezapomeňte na podkladový lak. Samotnou neonovou barvu pak naneste ve dvou až třech vrstvách, vypadá pak rozhodně lépe. A jak radí výrobce – není na škodu použít i povrchový lak. Ve stojanu Neon Glow je právě podlak i nadlak obsažen, takže pokud vám chybí, můžete si zásoby rovnou doplnit.

dermacol-neon-glow-recenze

Co se týče štětečku a lakování, tak s Neon Glow nemám problém. Štěteček je úzký, takže se s ním nehty lakují dobře a snadno. Pokud nanesete alespoň dvě vrstvy laku, je efekt velmi pěkný. Schnutí bych pak hodnotila jako takový lepší střed, i když dáte víc vrstev, docela to ujde.

dermacol-neon-glow-stetecek

Cena: 39 Kč

Odstíny laků Neon Glow

Zběžně jsem pro vás nafotila odstíny laků, bohužel chybět růžový odstín 03, který je (alespoň u nás) beznadějně vyprodaný.

Žlutá a oranžová jsou hodně ostré, takže to chce trochu odvahy a zvlášť u žluté i trochu opálenější pleť.

dermacol-neonove-laky-zluta-oranzova

Fialové odstíny jsou naprosto krásné.

dermacol-neonove-falove

Modrozelené barvičky se mi líbí, jsou takové letní, takže jsem nakonec sáhla právě po dvou z nich.

dermacol-neonove-modre-zelene

09 Neon Poison

dermacol-neon-poison

Tahle ostrá zelená rozhodně nepatří mezi laky, které bych běžně nosila. Přesto jsem si ale řekla, že když už neonový lak, tak vyzkouším pořádný neon a jedovatá zelená mě nějak oslovila.

dermacol-neonovy-zeleny-lak

08 Neon Navy

dermacol-neon-navy

Tmavší modrý lak se mi líbí moc. Ta barva je prostě skvělá, takže ho na nehtech určitě nemám naposled.

dermacol-neonovy-modry-lak

A jak se neonové laky líbí vám?

Přidat komentář