Dermacol neonové laky Neon Rainbow

Neonové barvy na nehtech jsou podle mě něčím, co k létu neodmyslitelně patří. Jsou výrazné, zábavné ale i rozverné a slunečné dny se díky nim zdají ještě zářivější. Dermacol si tuhle letní oblibu v neonkách dobře uvědomuje, takže tu zase máme novou limitovanou kolekci neonových laků s názvem Neon Raninbow. Dneska se na ně zaměříme trochu blíž.

DERMACOL-NEONOVE-LAKY

dermacol-neonove-laky-neon-rainbow

Neon Rainbow

Kolekce se skládá z deseti reflexních barev, z toho dvě mají třpytivý efekt a jeden lak se pyšní i velkými třpytkami. Barevné spektrum laků jde hlavně do oranžové, růžové a zelené. Laky jsou doporučené převážně na gelové nehty, pokud máte přírodní, tak se určitě neobejdete bez ochranného podlaku. Co se týče samotných laků, tak jsou drobné a velice roztomilé. Mají menší štěteček, kterým se ale velmi dobře lakuje. Zasychají poměrně rychle a není ani problém s jejich odlakováním. Ve dvou vrstvách kryjí úplně v pořádku. Oceňuji na nich, že mají skutečně výrazný neonový efekt aniž by bylo potřeba nejdříve nehty nalakovat bílým lakem. Jsou zkrátka zářivé už samy o sobě.

dermacol-neon-rainbow

dermacol-neonky-na-nehty

dermacol-neonove-laky-recenze

Cena: 39 Kč

02 Neon Orange

Výrazná oranžová je rozhodně mým favoritem mezi čtveřicí laků. I přes svou výraznost je velice slušivá.

neon-orange

dermacol-neon-orange

17 Neon Kiwi

Tohle je opravdu neonka jak má být. Na nehtech skoro až fosforeskuje a rozhodně upoutává pozornost.

neon-kiwi

dermacol-neon-kiwi

15 Neon Candy

Tahle oranžová je jedním z těch laků, které obsahují třpytky. Právě kvůli třpytkám se mi bohužel až tolik nezalíbila, mám radši, když samotnou barvu nic neruší.

neon-candy

dermacol-neon-candy

09 Neon Poison

Jedovatou zelenou mám už od minulého roku a zřejmě si získala takovou oblibu, že ji do kolekci zahrnuli i letos. No není se čemu divit, je zkrátka jedinečná.

neon-poison

dermacol-neon-poison

Expresní odlakovač na nehty

Další novinkou v Dermacol sortimentu je i tenhle odlakovač. Líbí se mi na něm že nehty skutečně dobře odlakuje a je vhodný i na ty umělé, protože neobsahuje aceton. Dle výrobce by měl mít navíc vůni růže a mandlový olej, který pečuje o nehtovou kůžičku. No musím říct, že růže jsem z něj necítila, v tomhle ohledu je spíš cítit jako každý jiný odlakovač. Kůžička mi po něm nijak zvlášť vyživená taky nepřijde, ale není ani vysušená. Celkově palec nahoru, je to fajn produkt.

dermacol-odlakovac

Cena: 59 Kč

Jak se vám neonky líbí?

2 Comments

Přidat komentář