Dermacol – nová tvářenka a ten nejlepší rozjasňovač

Dermacol rozšířil svou nabídku tvářenek o několik dalších povedených odstínů. S jejich tvářenkou a bronzerem z této řady už jsem zkušenost měla a oba výrobky mi přišly kvalitní. Na nové vyletněné  odstíny jsem se tedy těšila a už dopředu jsem měla vyšší očekávání. Už dle nadpisu vám určitě dojde, že si tenhle produkt vedl více než dobře a něco na něm mě skutečně okouzlilo. Pojďme si tuhle krásku představit blíž!

dermacol-tvarenka

Dermacol tvářenka

Tvářenku jsem si vybrala v odstínu číslo 6, protože právě ten mi přišel jako ideální kandidát na podtrhnutí letního opálení a prozáření celého líčení. V balení najdete samotnou tvářenku a ještě proužek rozjasňovače, o kterém se už za chvilku dozvíte víc. Na úvod musím dodat, že tvářenka klasicky moc hezky voní, zprvu se možná zdá tvrdší, takže to chce hrubší štětec, s kterým už z ní ale vytáhnete nadprůměrně slušnou pigmentaci. Pozor si dejte ve výběru odstínu na internetu, malinko to mate, takže bych doporučila jít si tvářenky obhlédnout zblízka na prodejnu.

dermacol-tvarenka-s-rozjasnovacem

Tvářenka číslo 6

Odstín tvářenky se zdá světlounce hnědý, takže jsem si myslela, že to bude ideální produkt na konturování. To se ale úplně nepotvrdilo, protože obsahuje malé třpytky a na pleti jde nepatrně do červena. Bronzer tedy používám jiný a tenhle přípravek používám jen klasicky lehce na jablíčka tváří pro dodání barvy.  Tvářenka není špatná, má příjemnou barvu a je slušivá, nicméně favoritem v tomhle balení je pro mě rozjasňovač.

dermacol-tvarenka-rozjasnovac-recenze

Rozjasňovač z paletky

Tohle je prostě pecka! Jestli je tvářenka trochu tvrdší, tak rozjasňovač je měkoučký, dokonale pigmentovaný a vytváří na lícních kostech lesk jako blesk. Jde do zlatavého odstínu a umí pleti krásně zalichotit. Mezi mými rozjasňovači vždy vévodily fešáci od Benefitu, ale tenhle zlatý krasavec od Dermacolu jim dal prostě na frak. Tohle je skutečně rozjasňovač, který to umí úžasně rozjet a pokud chcete zářit, musíte ho mít. Prosím pěkně, ať tenhle přípravek dostane prostor v samostatném balení! Mám takový pocit, že ho spotřebuji hodně rychle.

Tvářenka je pro mě takový slušný nadprůměr, je příjemná, ale znovu bych si ji samostatně nekoupila, naopak kvůli rozjasňovači si tenhle přípravek určitě pořídím znovu. Pro mě je v tuto chvíli opravdu top a už si bez něj neumím líčení představit.

Cena: 249 Kč

Přidat komentář