Dermacol novinky – lak, stíny a barva na rty

Novinky od Dermacolu testuji už nějakou dobu, takže je nejvyšší čas na postřehy a recenzi. Konkrétněji se zaměříme na lak 5 Day Stay, Mono oční stíny a Dlouhotrvající barvu na rty. Možná už vás tyhle přípravky v drogerii upoutaly, ale váháte, zda má smysl je vyzkoušet. Dneska si povíme, jak to s nimi je.

dermacol-lak-stiny-barva-na-rty

Dermacol Mono oční stíny 05

Hned při rozbalování zásilky jsem měla ze stínů radost. Šedou já totiž poslední dobou skutečně můžu a i reliéf na stínech mi přišel sympatický. Pak se ale dostavila skepse. Zatím žádné stíny od Dermacolu mi bohužel nevyhovovaly. Řekla bych, že je to slabší stránka značky, která má jinak velmi kvalitní sortiment. Ani tyhle stíny na tom nic nezměnily. Jsou poměrně jemňounké a barva má skutečně hezký odstín. Jenže pigmentace je příliš slabá a stín prakticky nic nevydrží, takže po něm za chvilku není na víčku ani stopy. Občas ho přesto používám na denní líčení, když chci jenom jemný nádech barvy. Upřímně doporučit ho ale nemůžu.

dermacol-mono-ocni-stiny

Cena: 119 Kč

Dermacol Dlouhotrvající barva na rty

Dvoufázové barvy na rty jsou něčím, co dobrovolně příliš nevyhledávám. Vadí mi na nich právě ta nutnost dvou kroků, což malinko zdržuje. Jsem prostě klasik a rtěnky pro mě budou vždycky jedničkou. Na druhou stranu tahle barva na rty mě nakonec celkem příjemně překvapila. Prvním plusem je odstín, číslo 2 má opravdu moc hezkou barvu, není to taková ta klasická rudá, je tlumenější, malinko do růžova a určitě má šmrnc. Při nanášení nejdřív aplikujete barevnou část, pak minutu počkáte a nanesete bázi pro lesk. Výsledek má moc hezký efekt. Je tu ale i výrazné minus. Barva se prezentuje výdrží až 16 hodin a je nutné přiznat, že na rtech skutečně drží. Jenže bohužel po pár hodinách začíná zalézat do vrásek, cuckovatí a z krásných rtů máte rázem omítku. Je tedy nutné líčení upravit. Ve výsledku bych barvu doporučila, ale musíte realisticky počítat s tím, že 16 hodin vám rty v perfektním stavu prostě nevydrží.

dermacol-dlouhotrvajici-barva-na-rty

Cena: 229 Kč

Dermacol lak na nehty 5 Day Stay

Myslím, že už jsem se v předchozím článku zmiňovala, že na přírodních nehtech mi laky hodně špatně drží. Byla jsem proto zvědavá, jak si povede právě dlouhotrvající lak od Dermacolu. S běžným lakem mám špičky nehtů poškozené klidně už první den večer, Dermacol 5 Day Stay zvládl 3, což je pro mě úspěch a dávám palec nahoru. Na kvalitnějších nehtech si určitě povede ještě lépe a těch 5 dní bych mu věřila. Samotný lak je spíš řidší a má užší kulatý štěteček, osobně dávám přednost větším plochým štětečkům, ale lakuje se s ním i tak obstojně. Odstín 10 je tmavší fialová s třpytkami. Tuhle barvu bych si sama nevybrala a příliš mi nesedí, takže se spíš ještě kouknu v drogerii po jiném odstínu, protože vlastnosti laku se mi jinak líbí.

dermacol-lak-na-nehty-stay-5-day

Cena: 99 Kč

Máte zkušenosti s některým z těchto přípravků? Jak vyhovují vám?

Přidat komentář