Dermacol paletka korektorů – recenze

Po Demacol Corrector palette jsem pokukovala už delší dobu. Líbilo se mi balení a celkově jsem byla na tenhle přípravek zvědavá. Poslední dobou mám vůbec nějaké nutkání zkoušet nejrůznější korektory a hledat ten nejlepší. Jediné, čeho jsem se obávala, byl takový ten klasický problém snad všech paletek – tedy to, že nevyužiji všechny 4 části přípravku. Jak to nakonec se mnou a paletkou korektorů dopadlo, se dozvíte dál v článku.

DERMACOL-CERRECTOR-PALETTE

Dermacol Corrector palette

Paleta korektorů od Dermacolu obsahuje 3 různé korektory a 1 rozjasňovač. Součástí je i oboustranný aplikátor, který se dá použít, ale prsty nebo plochý štětec fungují daleko lépe. Balení se mi zdá pěkné, i když se bohužel strašně rychle zapatlá a i do korektorů se snadno dostanou nějaká drobná smítka, takže během používání už přípravek moc dobře nevypadá.

DERMACOL-PALETA-KOREKTORU

DERMACOL-PALETA-KOREKTORY-HODNOCENI

DERMACOL-KOREKTORY-RECENZE

Rednes Remover

První z korektorů je zelený Rednes Remover. Slouží k zakrytí červených nedostatků jako je zarudnutí nebo akné. Vypadá sice hodně zeleně, ale na obličeji není až tak výrazný a červenou opravdu dobře zamaskuje. Na zarudnutí moc netrpím, takže ho využívám jen sporadicky. Krytí je docela slušné, ale hůře splyne s pletí.

Purple and Blue Concealer

Druhý korektor má lehce nažloutlou světlejší barvu a jeho využití spočívá v maskování modro-fialových nedostatků – jako jsou kruhy pod očima. Vyzdvihla bych to, že opravdu hodně dobře kryje. Moje kruhy zakryje téměř úplně, což se povede máločemu. Je také z korektorů nejkrémovější, takže nijak zvlášť nevysušuje. Minus je naopak fakt, že hodně zalézá do vrásek a jeho výdrž je slabší. I tak ho ale používám ráda.

Neutralizer

Neutralizer by měl sloužit k zakrytí pigmentových nedokonalostí. Má nahnědlou barvu, které jsem se nejdřív upřímně lekla. Přišel mi zbytečně tmavý. Ve skutečnosti je ale na pleti spíš béžový, což by mohlo střednímu odstínu pleti padnout. Pro mě je bohužel stále o dva odstíny tmavší, než bych potřebovala. Snad ho využiji v létě, kdy jsem snědší a dělají se mi pihy.

Highlighter

Upřímně moc nechápu přítomnost rozjasňovače v paletce korektorů. Kdybych chtěla rozjasňovač, tak si koupím paletu rozjasňovačů. Daleko víc bych ocenila třeba ještě jednu barvu korektoru. Pokud ale mám hodnotit rozjasňovač, tak je překvapivě dobrý. Efekt není přehnaný, je to taková příjemná stříbrná perleťová. Mám sice lepší rozjasňovače, ale pokud zrovna pospíchám a paleta je při ruce, tak nemám problém ho použít.

dermacol-kryti-korektoru

Zelený Redness Remover a žlutý Purple and Blue Concealer v akci.

dermacol-korektor-kruhy-pred-po

Zakrytí kruhů pod očima žlutým korektorem Purple and Blue.

dermacol-odstiny-korektoru

Cena: 170 Kč

Hodnocení

Dermacol paletka korektorů mě příjemně překvapila. Mám sice svoje výhrady, nemůžu ale popřít, že tenhle přípravek běžně využívám, což svědčí o tom, že alespoň pro mě nejde o vůbec špatný produkt. Korektory se dají různě mixovat, takže si s nimi můžete dle libosti hrát a kvalitativně to nejsou žádné propadáky. Žlutý korektor mi opravdu vyhovuje a zelený lokálně občas taky využiji. Nakonec celkem používám i rozjasňovač, jen příliš hnědý Neutralizer bych v balení oželela.

Máte s tímhle přípravkem zkušenosti?

Přidat komentář