Dermacol řasenka Mega Lashes a stíny Moon Touch

Novinky od Dermacolu ke mně doputovaly už před delší dobou, takže jsem měla dostatek času na jejich ozkoušení. Musím se rovnou přiznat, že jsem testovala moc ráda! Stříbrný sněhový stín jsem měla v merku si pořídit, takže se mi Dermacol trefil do noty. No a na nové řasenky jsem zvědavá snad vždycky.  Dneska se tedy koukneme na zoubek řasence Mega Lashes a stínům Moon Touch.

dermacol-novinky

dermacol-stiny-rasenka

Řasenka Mega Lashes

Pokud vás nová řasenka od Dermacolu nezaujme fešným zlatým obalem, určitě se pozastavíte nad kartáčkem. Ten je vážně docela dost velký. Já s velkými kartáčky problém nemám, naopak se vždycky těším, že řasám dodají pořádný objem. Samotná řasenka má opravdu moc pěknou černou barvu a na řasách je mi příjemná. Její výsledný efekt mě ale upřímně překvapil. Místo objemu, který bych kvůli objemovému kartáčku čekala, se totiž dostavilo spíš prodloužení. Řasenka mi zkrátka řasy hezky oddělila, vytáhla nahoru a rozčesala. Žádný závratný objem a slepence, naopak celkem přirozený dojem. Po překonání počátečního údivu, protože jsem prostě čekala něco malinko jiného, jsem byla vlastně potěšená. Podle mě je to ideální řasenka na běžné nošení, řasy jsou tak akorát  zvýrazněné, bez nějakých nešvarů. Řasenka je to příjemná a nakonec jsem si ji docela oblíbila.

dermacol-megalashes

dermacol-rasenka

dermacol-rasenka-recenze

Cena: 249 Kč

Stíny Moon Touch

Stínům Moon Touch už jsem věnovala samostatný článek. Jsou to zářivé třpytivé pěnovky v moc pěkných odstínech. K samotnému efektu stínů nemám výhrad, ale bohužel v textuře už to úplně bezproblémové není. Se stíny se musí pracovat opatrně a chce to tenčí vrstvičku, protože v silnějších nánosech mají tendenci vytvářet šupinky, žmolky a nevzhledné oprýskání. Pokud se ale nanesou opatrně a jen lehkou rukou, vypadají opravdu krásně. Právě pro ten třpytivý mrazivý efekt, který je na zimu jako dělaný, jsem ochotná jim odpustit nějaké ty chybičky. Momentálně mám krásný modrý odstín číslo 5 a světlý stříbrný číslo 15.

dermacol-stiny

dermacol-moon-touch

moon-touch

Cena: 149 Kč

Máte s těmito přípravky zkušenost? Jak se vám líbí?

2 Comments

Přidat komentář