Dermacol rozjasňující a bronzující paletka

Už uběhl nějaký čas od chvíle, kdy Dermacol představil svou rozjasňující řadu. Pro mě to byla potěšující událost, protože kvalitních rozjasňovačů ale i bronzerů je dle mého v drogerii po málu. Dnes bude řeč konkrétně o rozjasňující a bronzující paletce. Jak obstály? Vyplatí se je vyzkoušet? Hned na úvod prozradím, že to bude padesát na padesát.

DERMACOL-PALETKY

bronzer-rozjasnovac-recenze

Dermacol bronzující a rozjasňující paletka

Paletky mají celkem sympatický obal. Sice se mi podařilo plast mírně poškrábat, ale jinak je balení stabilní a dobře provedené. Při otevírání je třeba zmáčknout vystouplou část na spodním okraji, aby průhledné víčko vyskočilo nahoru. Samotné paletky se skládají ze dvou částí. Jedna je větší s vytlačeným reliéfem a s třpytkami. Druhá barevně koresponduje s první, ale má matné provedení. Parfemace paletek je poměrně neutrální, něco z nich cítím, ale není to vůně, která by mě obtěžovala.

dermacol-paletky-rozjasnujici-bronzujici

dermacol-paletky-na-tvar

dermacol-paletky-recenze

Cena: 249 Kč

Bronzující paletka

Začneme tím lepším. Bronzující paletka se mi totiž zdá opravdu povedená. Je to poměrně neutrální kousek, který bude ideální pro podpoření krásně opálené pleti. Při dobrém zapracování se ale téhle paletky nemusíte bát ani, pokud jste světlejší. Chce to opravdu jen nahodit lehoučký poprašek a docílíte lehce sluncem políbeného efektu. Paletka je velmi slušně pigmentovaná. Stačí po ní přejet a naberete slušnou vrstvu. Třpytivá část je trochu víc do oranžova se zlatým třpytem. Chce to s ní zacházet opatrněji a nepřehnat to, pak je velmi slušivá. Ještě daleko lepší se mi zdá matná část. Sice trošku práší, ale vynahradí vám to měkkostí a skvělým odstínem. Pokud ji štětcem pěkně rozblendíte, dá se perfektně využít na konturování, ale klidně i jako oční stín. Tahle paletka si mě získala a používám ji pravidelně, můžu doporučit.

dermacol-bronzujici-paletka

dermacol-bronzer

Rozjasňující paletka

Dost mě překvapilo, že rozjasňující paletka je o dost jiná, než ta bronzující. Sice by se na první pohled mohlo zdát, že budou fungovat stejně, bohužel tomu ale tak není. Rozjasňující paletka té bronzující nesahá ani po kotníky. Ještě celkem použitelná se mi zdá třpytivá část. Z té dostanete trochu těch stříbrných třpytek, které nevypadají úplně špatně. Přesto pokulhávají výdrží, lehce se setřou a ve výsledku vám toho na tváři moc nezbude. Opravdu tragická je matná část, stín je příliš suchý a pigmentace velmi chabá. Nenašla jsem pro něj využití a asi ani nenajdu. Paletku už téměř vůbec nepoužívám, mám zkrátka podstatně lepší rozjasňovače. Doporučit ji nemůžu.

dermacol-rozjasnujici-paletka

dermacol-rozjasnovac

Hodnocení

Jsem opravdu ráda, že se podobné přípravky v drogeriích objevují. Bronzující paletka mě potěšila moc a stala se pravidelnou součástí mého líčení. Určitě si ji obhlédněte, za vyzkoušení stojí. Rozjasňující paletka se bohužel tolik nepovedla, ale co naděláme. Dnes tedy jednou ano, jednou ne.

Jaký máte názor na paletky vy?

Přidat komentář