Dermacol Truffle lanýžový make-up

Lanýžový make-up je opět jednou ještě poměrně čerstvou novinkou od Dermacolu. Jedná se o hydratační make-up s extraktem z bílého lanýže. Kromě klasického sjednocení pleti si klade za cíl i zesvětlování pigmentových skvrn. Musím říct, že ze začátku jsem k němu byla poměrně skeptická. S výběrem make-upu mám docela problém, málokterý mi sedí. Navíc ke mně doputoval odstín číslo 2 a automaticky jsem předpokládala, že bude tmavý až hrůza. Jestli mě nakonec překvapit, nebo dopadl podle očekávání, se už dozvíte dál ve článku.

dermacol-lanyzovy-makeup

Dermacol Truffle make-up – co se o něm dočtete

Dermacol Truffle s extraktem z bílého lanýže má lehkou krémovou texturu, která působí jako vaše druhá pleť. S pletí okamžitě splyne, sjednotí ji a oživí barvu. Zakryje nedostatky, ale zároveň i hydratuje a udržuje v pleti optimální vlhkost. Zabraňuje předčasnému stárnutí, bělí pigmentové skvrny a navíc vás potěší i SPF 15.

Cena: 329 Kč

dermacol-truffle-make-up

Lanýžový make-up od Dermacolu

Balení make-upu je takové klasické a musím říct, že se mi opravdu líbí. Dávkování funguje dobře, jen průhledné víčko se mi občas na lahvičku hůře zaklapává. Samotný make-up je spíše krémovější, určitě nepočítejte s nějakou hodně tekutou konzistencí, je nutné ho pečlivě zapracovat. Dejte si pozor na docela výraznou parfemaci, která ne každému může pasovat. Určitě doporučuji před koupí očuchat vzoreček. Teď už ale k jedné podstatné výhodě – tenhle make-up je totiž pěkně světlý a vhodný i pro bledulky. Odstín číslo 2, který ke mně doputoval, mi sedí dobře a to jsou pro mě často moc tmavé i jedničky. Za to opravdu palec nahoru.

dermacol-novinka-make-up

Dermacol Truffle na pleti

Přijde mi, že make-up má spíše růžový podtón, což se mojí teplejší pleti úplně nezamlouvá. Nicméně se nakonec docela hezky přizpůsobuje a pěkně s ní splyne, takže mi dobře padne. Po nanesení chce trošku zapudrovat, jinak ale na pleti vypadá moc pěkně. Je jemný a příjemný. Pozitivně mě překvapilo i krytí, které je solidně střední, i když na nějaké větší nedokonalosti stačit nebude. Mrzí mě na něm ale výdrž, která se mi zdá trošku nižší, než bych potřebovala. Po ranním nanesení už ho večer na pleti prakticky nemám, jemně se vytratí do ztracena. Co se týče dalších slibovaných benefitů jako je bělení pigmentových skvrn a hydratace, tak musím uznat, že určitě nevysušuje a nějaká hydratace tam bude, s pigmentovými skvrnami ale nic moc zvláštního nedělá.

dermacol-lanyzovy-truffle-na-pleti

Hodnocení

Dermacol Truffle mě opravdu velmi příjemně překvapil. Je to dobrý make-up, který moc ráda nosím. Oceňuji na něm přirozeně sjednocený vzhled pleti, slušné krytí a akorát světlý odstín. Je to make-up, který bych doporučila spíš pro zralejší nebo sušší pleť, mastné určitě sedět nebude. Menší minus dávám za výdrž, jinak jsem s ním ale spokojená, sedí mi opravdu dobře. Jsem ráda, že jsem ho vyzkoušela a opět si pozvedla mínění o make-upech z drogerky.

Máte zkušenost s tímhle make-upem? Jak se vám líbí?

Přidat komentář