Dermacol upíří řasenka Vampire

Dermacol má novou řasenku. Podle názvu Vampire a zářivého žlutého obalu je jasné, že se tady bude cílit hlavně na mladší ročníky. Sama bych si ji proto asi nevyhlédla, ale nabídku na testování jsem ráda přijala. Fandím názoru, že k recenzování kosmetiky je nejlepší co největší přehled. Navíc často dokáže překvapit právě produkt, od kterého toho až tolik nečekáte. Vampire řasenka by měla dodat řasám hlavně výrazné prodloužení a zářivou černou barvu. Dnes si trochu blíže rozebereme co zvládla a co už nesplnila.

dermacol-vampire

Obal

Jak už jsem uvedla v úvodu, tohle není úplně můj šálek kávy. Řasenka je delší, poměrně úzká, barevně v kombinaci žluté s černou na víčku, v které můžete pozorovat drobné zlaté třpytky. Tohle je naopak detail, který se mi líbí, zlaté třpytky v černé já ráda.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kartáček

Kartáček je rozhodně zajímavý. Řekla bych, že dokonce jeden z nejdelších, s kterým jsem se zatím setkala. Je plastový, pružný a rukojeť je mírně zahnutá. Velikost kartáčku má ale i svá úskalí. Sice jste nalíčená pár tahy, ale dlouhý kartáček je hodně nepřesný na řasách ve vnitřních a vnějších koutcích. Tam se pak může stát, že jsou řasy slepenější a snadněji si umažete víčko. Čemuž nahrává i to, že na kartáčku zůstává docela dost barvy.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vzhled na řasách

Souhlasila bych s tím, že Vampire řasy opravdu slušně prodlouží i zahustí. Jak ale můžete vidět na fotce, bohužel slepuje. Není to úplná tragédie, ale nic pro ty, kteří preferují perfektně oddělené řasy. Jako plus bych hodnotila, že se nedrolí a téměř nerozmazává. Ani nemůžu říct, že by mi na očích nějak vadila, řasy po ní nejsou tvrdé a zůstávají pružné.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Výhody

  • Prodloužení
  • Výrazná černá
  • Pružné lehké řasy

Nevýhody

  • Slepování
  • Horší manipulace s kartáčkem

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Celkové hodnocení

Vampire není špatná řasenka. Přesto nelze opomenout, že vzhled na řasách je trochu rozpačitý. Doporučila bych ji hlavně těm z nás, které ocení slušné prodloužení a nebudou řešit slepování nebo otisknutí na víčko. Pak to bude dobrá volba. Pro mě je oddělení řas hodně důležité, takže si mě Vampire až tolik nezískala. Dermacol umí lepší řasenky. Celkově takový drogerkový průměr.

1 Comment

  • Sara 18.3.2017 at 10:50

    Slepuje jen tomu, kdo neumí s řasenkou správně pracovat, řasy se musí pěkně cik-cak pročesávat, pak je efekt úžasný. Sama tu řasenku používám a a mám už hodně vyzkoušeno i dražších, ale tahle zatím vyšla nejlépe.

    Odpovědět

Přidat komentář