Dermacol – vlastní měna a skvělý peeling

Pokud ještě nevíte o tomhle zajímavém počinu od Dermacolu, je nejvyšší čas to napravit. Slyšeli jste o kosmetické měně? Ne? Taky je to prakticky novinka, protože ani já nevím o tom, že by se jiná firma s něčím podobným vytáhla. Bohužel pokud už se vám nepodařilo bankovky získat, teď už se k nim nedostanete. Byly k dostání k nákupu  v některých z prodejen Dermacol od 13.3. do 31.3. 2015. Jestli se k vám ale zatoulaly, nebojte se, mají časově neomezenou platnost, takže je můžete uplatnit kdykoliv. Tajně také doufám, že akce s kosmetickou měnou se budou opakovat, takže tohle nebyla jediná příležitost.

dermacol-mena

dermacol-olga-knoblochova-kosmeticka-mena

O co šlo?

Dermacol vytvořil své bankovky, na kterých byla zobrazená paní Olga Knoblochová – první dáma této české značky. Za každých zaplacených 100 Kč, jste následně v pražských prodejnách dostali 50 korun kosmetických na další nákup. 50% se vám tak tímto způsobem vrátilo zpět. Poměrně milá akce, že?

dermacol-kosmeticke-platidlo

Co za to?

Jestli se vám podařilo bankovky získat, dávám palec nahoru a mám tu pro vás rovnou i tip, za co je utratit. Pokud jste ostrouhali, nevěště hlavu, snad zase bude příležitost a tip berte stejně, protože je zkrátka super.

dermacol-peeling

Musím přiznat, že z Dermacol dekorativní kosmetiky bývám občas rozčarovaná a ne vždy mi sedne. Za to tělovku má tahle firma dle mého skvělou a nedám na ni dopustit. K recenzi mi nedávno přišel peeling z řasy Aroma Ritual a musím říct, že je to něco neskutečného. Nikdy dřív jsem na peelingy moc nebyla, odírání kůže se mi protivilo, ale tenhle přípravek je fantastický! Kůži sice vyhladí, ale není to žádný rejžák a po použití máte pokožku krásně hebkou i hydratovanou. Je k dostání v několika voňavých variantách, já má konkrétně hrozny s limetkou a ta vůně je naprosto krásná a návyková. Asi ho používám víc, než bych měla, protože už jsem skoro u dna. Zálusk si dělám ještě na vodní meloun a rebarboru s jahodami. Doporučuji všema deseti!

dermacol-aroma-ritual-peeling

Cena: hroznový peeling je za 199 Kč, vodní meloun nebo rebarbora s jahodami za 149 Kč

Přidat komentář