Dior addict rtěnka – recenze

Rtěnky má alespoň trochu ráda asi každá žena a některé z nás už bez nich vůbec nemohou být. Tyto kouzelnice přece dokážou našim rtům dodat tak potřebný svůdný odstín a zabarvit je velmi přitažlivým způsobem. Dnes se podíváme na Dior Addict High Shine, jednu z třešniček mezi rtěnkami.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Složení

Dior Addict obsahuje mikropolymery, díky kterým se eliminuje rozmazávání rtěnky. Jemný pudr se zase zaslouží o zafixování pigmentu na vašich rtech. Samozřejmostí pak je dlouhotrvající textura s vysokým leskem. Plusem je také o 25% méně vosku, než jak je tomu u běžné rtěnky.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Odstíny

Rtěnka Dior Addict má paletu odstínů, z které si vybere opravdu každý. Barvy se prostírají od světlých nude rtěnek, přes růžové, rudé, až po výraznou tmavě hnědou variantu. Vyzkoušela jsem klasickou rudou krásku s číslem 865. Ačkoliv působí hodně výrazným dojmem klasické rudé, na rtech se vyjímá do zajímavého temně růžového tónu. Pigmentace je úžasně sytá, ale žádné vysušování rtů se rozhodně nekoná.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Práce se rtěnkou

Rtěnka má menší průměr a je kulatá, což může někomu při nanášení působit trochu problém. Není tak snadné vykreslit srdíčko rtů jako s klasickým tvarem rtěnek, ale zvykla jsem si rychle a teď už ji aplikuji bez problému.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Textura

Co mě na Dior Addict velice příjemně překvapilo, byla neuvěřitelně jemné složení, s kterým jsem se ještě nesetkala snad u žádné rtěnky. Textura je opravdu překrásně jemná a na rty působila skoro jako balzám. Takže aplikace s ní je skutečné potěšení. Přesto tahle jemnost neubírá nic na intenzitě barvy, které je krásně sytě pigmentovaná.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Výdrž rtěnky

Rtěnka drží na rtech dobře a ani se příliš neobtiskuje. Nedá se říct, že byste se z ní mohla těšit několik hodit, pokud ale po každém jídle nalíčení obnovíte, drží obstojně.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Odstíny: výrazné, slušivé a vhodné pro každého

Pigmentace: sytá a skvělá

Textura: velice kvalitní a jemná

Vůně: spíše neutrální

Vzhled na rtech: hezký

Výdrž: velmi dobrá

Nanášení: obtížnější

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Celkové hodnocení

Rtěnka Dior Addict bych celkově doporučila. Na rtech vypadá velice pěkně, hezky se leskne a dobře drží.  Minusem je určitě vyšší cena. Jinak ale hodnotím Dior Addict jako jednu z top rtěnek, s kterou určitě nešlápnete vedle.

5bodu

1 Comment

Přidat komentář