Dior Hydra life krém – recenze

Hydratační krémy jsou velice oblíbené pro svou schopnost pokožku vyživovat a vracet jí potřebnou vláhu. Pleť trpí vysoušením v zimě i v létě a proto je opravdu důležité najít kvalitní přípravek, s kterým jí vrátíte zpět do formy. Potěšilo mě, když se mi dostal do rukou vzorek krému Dior Hydra life. Po vyzkoušení vzorku jsem byla nadšená a netrvalo dlouho a skončilo u mě celé balení.  Dnes mám pro vás jeho recenzi a postřehy.

dior-hydra-krem

dior-hydra-life-krem

O krému Hydra life

Vyzkoušela jsem pro vás krém Dior Hydra life creme sorbet, což je hydratační krém pro normální až smíšenou pleť. Měl by prodlužovat mládí pleti, vyživovat ji a dodávat potřebnou hydrataci.

Vůně krému Hydra life

První, čeho si po otevření krému pravděpodobně všimnete, je jeho vůně. A krém Hydra voní opravdu krásně. Nemám příliš ráda výrazně uměle zapáchající krémy, takže mě Hydra naprosto uchvátila nenápadnou jemnou a svěží vůní.

Konzistence Hydra life

Konzistence je řidší a krémová. Plusem je velká jemnost působící skoro až sametově. Tato kombinace spojená s vůní způsobila, že bych se krémem nejraději mazala od rána do večera.

hydra-life-krem

dior-krem

Jak krém Hydra life nanášet

Krém vždy nanášejte na perfektně vyčištěnou pleť. Nečistoty, které pleť za celý den nasbírá, je zkrátka třeba odstranit, jinak ani ten nejlepší přípravek nic nezmůže.

Na pleť nanášejte pouze malé množství krému, není třeba tvořit nějaké přehnané vrstvy. Úplně stačí kulička krému o velikosti lískového oříšku.

Krém po pleti důkladně rozetřete.

Pokud chcete, můžete trochu krému přidat i do make-upu při jeho nanášení, zamezíte tak, aby make-up zvýraznil suchá místa pleti a pozvednete tím jeho texturu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vstřebávání do pleti

Vstřebávání do pleti je velice rychlé. Výborné je, že přestože se jedná o hydratační krém, nezanechává po nanesení na pleti ani nejmenší stopu mastného povlaku, což se ne o všech dražších krémech dá říct. Díky tomu je určitě možné tento krém používat i na mastnou pleť, která je nedostatečně vyživená.

Vzhled pokožky po nanesení Hydra life

Po nanesení jsem ihned zaznamenala, že je pokožka neuvěřitelně hebká. Na dotek působí opravdu velice jemně a zdravě. Příjemná vůně se z krému přenese do pokožky a výsledkem je hezká a provoněná pleť.

Pokožka po delším užívání Hydra life

Krém  mi při používání malého množství dvakrát denně vydržel tři měsíce a pleť se za toto období viditelně zlepšila. Byla hladší, vypadala lépe, suchá místa zmizela a nahradila je jemná pleť.

Hodnocení krému Hydra life

Celkově jsem z Krému Hydra life nadšená. Pleť se s ním skutečně zlepšila a dá se tedy zařadit mezi kvalitní a skutečně fungující kosmetiku. Doporučuji určitě každému, kdo má problém se suchou pletí nebo chce pleti pouze poskytnout výživu. Minus je cena, která bývá u lepších krémů někdy až skutečně přehnaná. Pokud ale hledáte krém v této cenové relaci, chybu určitě neuděláte. Hydra life se určitě řadí mezi vůbec nejlepší hydratační krémy.

Kolik Hydra life stojí?

Cena Hydra life krému se pohybuje kolem 1400 Kč, o něco levnější, ale s podobnými výsledky, je lehounký krémový fluid Hydra life, který seženete třeba zde.

 

Přidat komentář