Dior stín Diorshow Fusion Mono

Dnes bych vám chtěla ukázat jeden opravdu krásný stín patřící do kategorie spíš dražších přípravků. Původně jsem měla spadeno na podobný ale ještě zářivější Illusion d´Ombre od Chanel v odstínu Vision. Když jsem si ho ale šla koupit, vizážistka v Sephoře mě zarazila s tím, že by tyhle stíny nedoporučovala, protože prý hodně rychle vysychají. Jako alternativu navrhla právě Dior Diorshow Fusion Mono v odstínu 661 Météore. Stíny stály podobně, takže jsem zvážila, že asi nepůjde o pokus vnutit mi dražší přípravek a radu vyslyšela.

dior-zlaty

dior-stiny
Obal

Modré Dior krabičky jsem si nikdy úplně nezamilovala, ale musím uznat, že samotný skleněný obal stínů s kovovým víčkem je moc pěkný. Určitě je o třídu výš než klasické plastové Dior obaly. Palec nahoru! V balení najdete i malý aplikátor, který ale nepoužívám, prsty nebo plochým štětcem jdou stíny nanést lépe.

dior-zlaty-stin

 

Dior Diorshow Fusion Mono

Samotný stín je opravdu velice jemný. Působí neuvěřitelně hebce, snadno se nanáší a pigmentace je taktéž na jedničku. Výdrž by mohla být lepší, ale pokud se podpoří bází, ujde to. Jinak je stín příjemný a textura je opravdu skvostná. Líbí se mi na něm hlavně to, že není prvoplánový, naopak působí hodně zajímavě. Není to takový ten klasický nános třpytek, s jakým se setkáte u některých stínů z drogerky. Naopak je stín jemně sofistikovaně třpytivý a hází moc pěkné odlesky.

dior-fusin-mono
Odstín 661 Météore

Samotný odstín 661 je směsí zlaté, bronzové s kapkou hnědé. Jemné třpytky jen vyzdvihují luxusní dojem a vytváří ze stínu něco, co je zkrátka nenápadně okouzlující. Ve výsledku je stín nesmírně slušivý a dle mého sedne prakticky každému.

dior-stin-na-ruce
Výhody

  • Kvalitní provedení
  • Dobrá pigmentace
  • Hezký obal
  • Krásný odstín

Nevýhody

  • Slabší výdrž

Hodnocení

Tentokrát je celá recenze jednoznačně pozitivní a to proto, že si to tenhle krasavec prostě zaslouží. Stín je nesmírně kvalitní a samotný odstín je krásný za každé situace. Bodík bych strhla jen za výdrž, která by mohla být lepší.

Přidat komentář