Do těchto značek spodního prádla se zamilujete

Potrpíte si na značkové oblečení, kabelky a boty? Pak jistě máte ve spodním šuplíku své šatní skříně také značkové spodní prádlo. Anebo vám snad bylo líto utrácet za něco, co není vidět? V tom případě jste se připravila o pohodlí i o styl. A právě ten vám přijde vhod, až se budete pouze ve spodním prádle ukazovat před partnerem. Napravte to a pořiďte si kalhotky, za které byste se nemusela stydět ani na módním molu. Následující značky jsou sázkou na jistotu!

Calvin Klein

Nemít ani jeden kousek s ikonickým logem CK by byl hřích. Calvin Klein je ve světě spodního prádla pojem a momentálně patří k nejžádanějším značkám. Kombinace minimalistického designu, kvalitních materiálů a mistrně navržených střihů vás dostane.

Diesel

Italská značka směle konkuruje „cékáčku“ a cílí na ženy, které preferují elegantní casual styl s nadčasovými prvky. Také dámské spodní prádlo Diesel je neskutečně pohodlné a budete si v něm připadat sebejistá.

Tommy Hilfiger

Pokud jde o značky světového kalibru, ve výčtu těch nejvýznamnějších rozhodně nesmí chybět ani Tommy Hilfiger. Když její zakladatel začínal úpravami džínsů, zřejmě netušil, jaký úspěch bude jeho brand mít také v segmentu kalhotek, trenýrek a boxerek. Ale stalo se a již po mnoho let je dámské spodní prádlo Tommy Hilfiger velmi ceněno pro design a kvalitní provedení.

Styx

Proč jsme do výběru zařadili i českou značku Styx? Protože na to má! Máte-li vůči tuzemské textilní výrobě jakékoliv předsudky, zbavte se jich a pořiďte si pár kousků, za kterými stojí firma založená dvěma barmany. Jejich nespokojenost s nabídkou spodního prádla dopadla, jak jen nejlépe mohla – založili vlastní značku a vyrábí pánské a dámské spodní prádlo světové kvality.

Ať už se nakonec rozhodnete vyzkoušet kteroukoliv z výše uvedených značek, originální zboží za dobré ceny najdete na trenyrkarna.cz.

1 Comment

  • Selen 20.11.2019 at 09:23

    Jo no tyhle značky jsou už taková klasika a přijde mi, že mají pořád stejné střihy, ale zase na jednu stranu je dobře, že se drží svého stylu. Já jsem si poslední dobou oblíbila tohle https://miorio.cz/24-kalhotky prádlo a je i docela cenově přijatelné.

    Odpovědět

Přidat komentář